Чайників Керівництво щодо купівлі вживаного автомобіля

При вході в ринок уживаних автомобілів перше рішення, яке має бути прийняте в тому, яка машина вам потрібна? Залежно від Ваших потреб, Ви можете вибрати хетчбек, седан, кабріолет, мінівен або позашляховик. Це рішення багато в чому буде залежати від кількості місця потрібно, використання автомобіля, буде відданий, і т.д. Після того як ви вибрали тип старий автомобіль, ви повинні визначити ваш бюджет і список марок і моделей ви віддаєте перевагу. Майте на увазі, що більш високоякісна марка вищій волі обслуговуванню автомобіля витрат за рахунок більш дорогих частин і обслуговування. Таким чином, хоча використовував Mercedes може походити на виграшну угоду, утримуючи його роботи було б набагато дорожче, ніж, скажімо використовували Toyota або Honda використовували.

Після того як ви визначили свій бюджет і зробили вибір марок і моделей прийшов час вирішити, якщо ви хочете купити старий автомобіль з використаних відділу виготовлювача транспортного засобу, від незалежного старий автомобіль дилеру або безпосередньо від власника. Якщо ви вибираєте перших двох варіантів, пам’ятайте, що дилер, як правило, стягують з вас премію 8-12%. Виробник використав належать підприємствам автомобіля зазвичай продають сертифіковані автомобілі, які поставляються з обмеженою гарантією та деякі безкоштовні послуги, а також. Якщо ви не хочете викласти додаткову премію дилерів команду, ви могли б піти через інтернет і місцеві оголошення авто, щоб знайти автомобіль, який Ви хочете, і ввійти в контакт безпосередньо з продавець старих автомобілів.

Тепер, коли ви відібрали кілька старих автомобілів, які продаються, це час, щоб відвідати продавця або дилерської та огляд автомобілів. Ключові аспекти, щоб дивитися на включають двигун автомобіля, трансмісія, підвіска, електротехніки, кузова і інтер’єру. Ви повинні просити на тест-драйв, як це дасть вам реальне відчуття стану використані автомобіля. Беручи час тест-драйву, тримайте вуха відкритими для будь-який незвичайний шум від двигуна, трансмісії і підвіски. Дивіться, якщо автомобіль починає використовуватися на одному диханні, як ніби займає більше, ніж один раз акумулятор автомобіля або стартер може бути пошкоджений. Коли автомобіль, перевірте вихлопну трубу на наявність ознак диму, так як це може вказувати на втомлені двигуна. , Коли на ходу, слухай, якщо двигун звучить гладко, як незвичайні звуки можуть призвести до нових проблем.

Зверніть увагу на те старий автомобіль бичків і переходить швидкодіючих вимикачів. Якщо рульове важко тримати прямо і автомобіль тягне в одну сторону, про призупинення або колеса можуть вимагають негайної уваги. Також перевірте перемикання передач для гладкості та ігри. Надто вільна чи жорсткого зчеплення також знак біди і вказує на носі зчепленням та пластини. Слухайте підвіски, як ви йдете по купинах, він не повинен зробити сирої звук і також не повинні відчувати себе занадто пружний. Переконайтеся, що ви перевірити кондиціонер, аудіосистема, електросклопідйомники, центральний замок і все інше обладнання, під час тест-драйву.

Тепер, коли ви перевірите механічні вживаного автомобіля і ходові якості автомобіля, прогулятися по ньому і подивитися, кузова і стан шин. Нерегулярні фарбою знак того, що старий автомобіль брав участь в аварії і був перефарбований. Перевірте стан шин для протектора і переконатися, що вони будуть тривати протягом деякого часу. Також перевірте, що всі індикатори знаходяться в робочому стані і, що автомобіль має належного запасне колесо і всі інструменти на місці.

Як тільки ви задоволені з умовою використовувати автомобіль цей час, щоб перевірити, що його документи в порядку. Дійсну реєстрацію, страхування, контроль за забрудненням сертифікат і т.д., є обов’язковими. Ви повинні також запитати продавця сервісних записів, щоб побачити, якщо старий автомобіль був збережений регулярно і на відомих майстерні. Якщо все виглядає нормально, вести переговори на ціну продавця і торгуватися на основі стану автомобіля, якщо деякі речі були знайдені часом зношуються і т.д. У кінцевому підсумку ви не повинні платити не більше вашого бюджету, а також розглянути питання про вартість володіння і т.д. передачі в Остаточна ціна.