Частина 3 збереження Вашого автомобіля в кращому стані

Австралійська автомобіль проходить влітку і взимку, а антифриз-охолоджувальної рідини агентів важливі для них цілий рік. Антифриз-охолоджувальної рідини не тільки зберегти ваш двигун від замерзання, вона тримає його стає занадто спекотно, а також. Чи так ви їдете в сніг, коли покататися на лижах, або в гарячій Aussie Буша, ви повинні пам’ятати, що відмова охолодження системи є причиною номер один, пов’язаних з двигуном поломок. Ось чому це так само важливо, щоб перевірити антифриз-охолоджувальної рідини, як це перевірити рівень масла і гальм.

Ваш механік повинен перевірити ваші радіатори для виявлення витоків, виконати повний флеш і заповнити, і якщо це робиться раз на два роки, ваш двигун буде спасибі. Пам’ятайте, що ваш двигун виробляє достатньо тепла, щоб знищити себе. Так що не дозволяйте цього. Є багато способів, щоб зупинити ваш автомобіль через забудькуватість і халатності, але з сайтів, доступних за допомогою відгуки всіх ваших транспортних засобів вимогам, ви повинні мати можливість отримати допомогу по роботі яких турбот. Просто увійдіть в carsguide.news.com.au і OzFreeOnline.com, коли ви шукаєте надійний автомобіль спеціаліст / механік, списки послуг для автомобільного ремонту та автозапчастин по всій Австралії або безкоштовне оголошення автомобілів всіх Кантрі, доступні нові або уживаних автомобілів для продажу.

Передача рідини діє як мастило для всіх рухомих деталей в трансмісії. Рідина для автоматичних трансмісій також діє в якості охолоджуючої рідини і допомагає передавати потужність від двигуна до коробки передач. Якщо ваш автомобіль обладнаний механічною коробкою передач, або важіль перемикання передач, ваш Виробник може рекомендувати зміни рідини кожні 30000 до 60000 кілометрів. Сервісний інтервал для автоматичної коробки передач кожні 60000-80000 кілометрів і відчувати себе гарантовано безпечне водіння, має сенс, щоб він перевірив частіше. Якщо ви тільки що купили старий автомобіль з старий автомобільний дилер або автомобільний аукціон, має сенс, щоб він перевірив діяльність експерта відразу ж після придбання.

Якщо є витік і ваші передачі рідини падіння рівня, ви можете не знати про це, поки не стало надто пізно, і швидше за все, ви не будете чути шуму або отримання будь-якої додаткової ідентифікації ключів. Так що будьте пильні. Не ризикуйте, коли ви шукаєте для механіка або топ-сервісний центр. Якщо при вході в whypayfullprice.com.au, ви можете знайти спеціалізовані служби, виконану провідними службі ремонтників і механіків. OzfreeOnline.com це сайт, де ви можете приєднатися і увійти, щоб знайти будь-яку потрібну Вам інформацію про Ваш автомобіль. Приєднатися до форуму, і ви можете обговорити все, що завгодно з однодумцями, які люблять свої автомобілі теж. Крім того, ви можете отримати всю необхідну інформацію, перш ніж купити австралійські уживаних автомобілів, щоб допомогти Вам правильно вирішити, який автомобіль підходить для вас.

Мають гідравлічної системи почервонів періодично рекомендується також. Для вашого конкретного транспортного засобу, завжди консультуйтеся керівництву користувача для отримання додаткової інформації та при купівлі вживаного автомобіля, завжди просіть повну історію автомобіля обслуговування та аварії і представити його своєму механіку мати належний коригування зроблено. Головна порада, яку є, це завжди безпечно керувати автомобілем, йдуть по дорозі норм і правил та отримати, що автомобіль обслуговується належним чином.