Чому ми вибираємо 2007 Honda Civic Hybrid

У відповідь на поточний виклик для екологічної свідомості, Honda виробник якісних ременів безпеки Honda представила в Канаді в 2007 році Honda Civic Hybrid. Незважаючи на невелику зміну в продуктивності і виглядає Civic Hybrid отримала тверду ринку в Канаді і це пов’язано з новим дизайном кузова, а також багато підвищення безпеки функції, додані в гібридних значок.

Honda City в штаті Вікторія є найбільшим продавцем в країні гібриди Honda Civic і Тім Dakin, генеральний директор привів пару факторів. Він сказав: “Honda побудувала Civic Hybrid для наших північноамериканських дорогах тому, звичайно, він може працювати в будь-якому місці і в складних умовах. Проте наші тип клімату заохочує більше людей, щоб спробувати його. Крім того, що живуть на Західному узбережжі, ми схильні розуміти гібридних краще на основі нашого екологічної свідомості “.

Honda Civic Hybrid працює на добре збалансоване рівняння Потужності CVT 1,3 літровий, чотирициліндровий двигун і акумулятор з самодостатньою вбудованим двигуном Assist (IMA) системи.

Цивільний Гібрид використовує систему збору і перенаправляти потужності для зарядки батареї, як наприклад при гальмуванні, тертя створюється, а потім енергії, отриманої з такої операції передається і як транспортний засіб сповільнюється, він потім використовує клапани зниження швидкості транспортного засобу. Технологій фільтри в свою чергу закрити в пастку всієї енергії.

В основі Civic Hybrid яскраві помаранчеві кабелі, які служать вени тримає двигун працює. Герметизованому просторі стовбура геть в задній частині автомобіля, який містить батарею підтверджує, що Цивільний являє собою гібрид. Те ж саме з єдиним у своєму роді, легкий, 15-дюймові колеса з алюмінієвого сплаву, які призначені для поліпшення аеродинаміки. Щоб відрізнити гібридний Civic зі звичайного Civic, антена по центру даху над заднім склом.

А так як Civic Hybrid використовує батареї немає необхідності обертів двигуна так як акумулятор вже виступає в якості стартера. Є два свідчення на панель приладів, з одного боку вказує на рівень заряду акумулятора в той час як інша сторона розколу датчик, який підкреслює Assist і заряд.

Під час розгону батареї допомагає газомоторного додаткових повноважень і після цього стійкий імпульс буде встановлено або коли транспортний засіб уповільнює акумулятор потім регенерують.

Крім того, для тимчасових зупинках на світлофорах Honda Civic Hybrid автоматично відключається для підвищення палива та викидів збереження. Датчики знайти на гальма, тригери виключення, що, чому він повідомив, що, як тільки ви підніміть ногу з педалі гальма, негайно перезапустити машину.

Для отримання додаткової інформації про Honda Civic Hybrid ось список його специфікацій отримані з www.honda.com:

інженерний
Тип двигуна: рядний 4-циліндровий
Блок двигун / головка циліндра: алюмінієвий сплав
(Куб.): 1339
Потужність @ хв: 110 при 6000
Крутний момент (Нм @ RPM): 123 @ 1000-2500
червоної межі (RPM): 6300
Діаметр і хід поршня (мм): 73 х 80
Ступінь стиснення: 10.8:1
арматура: 8-клапанний SOHC I-VTEC
багатоточкового уприскування палива: стандартне
привід по проводах ™ дросельної системи: стандартна
передні колеса: стандартне
Оцінка викидів вуглеводів: AT-PZEV
система прямого запалювання з іммобілайзером: стандартна
100 000-миль-або-більше настройка інтервалу *: стандартна

електродвигуна / генератора
двигун з постійним магнітом: стандартна
Вихідна потужність: 20 к.с. / 76 Нм
Двигун ширина (мм): 70

електричні накопичення енергії
нікель-метал-гидридні (Ni-MH) батареї: стандартна
виходу (В): 158
потужність: 5,5 ах

передач
безступінчатим трансмісією (CVT): стандартне