Чому ми одержимі кабріолетів

Поки я пишу це, я з нетерпінням чекаю, щоб моя відпустка на наступному тижні на півдні Франції.

Середня температура там становить п’ять градусів тепліше, ніж холодно Англії, і сонце це спосіб більш надійний. Люди чарівні, як мені сказали, і їжа витончена, захоплюючі дух види, і повітря свіже, як охолоджене шербет.

У трохи більше півтори доби, я буду СБ вбираючи культуру кафе, пити каву або пастис і дивитися, як люди і випадковий дрейф автомобіль моїм столом.

Як співробітник фірми дешеві страхування автомобіля, я буду знати, безсумнівно, манівцями, від надлишку Рено і Сітроен на дорогах (Франція, як країна, яка все ще займає небагато гордості за свою автомобільну промисловість).

Автомобілі, здається, триватиме довше і у Франції теж. Повернувшись додому, нічого більше десяти років виглядає як сосиска, але є, автомобілі, які вийшли з виробництва 14 і 15 років тому, Старіння витончено і до цих пір працює нормально.

Там ще одна річ, яку я помітите в проїжджаючі машини, як я грітися в теплі французького сонячного світла. Це кабріолетів, а точніше – їх відсутність.

Сядьте в французькому кафе на цілий день (я планую), і ви можете побачити два або три проходи в крайньому випадку, навіть на порівняно напруженого дня. Мода на кабріолети просто не спіймав про більш там, як це було у Великобританії.

Справді, я можу дивитися з мого вікна в Саутгемптоні і побачити, як багато кабріолети припаркований на протилежній стороні дороги, як я б йде прямо по Парижу або Ліона.

Я не буду першим, щоб вказати на це, але факти просто не складаються. У Великобританії, у нас є в середньому 57 сонячних днів у році – менше половини числа (138) для континентальної Європи. Тим не менш, щорічні продажі конвертованих тут послідовно випередити тих, у Франції, Іспанії та Італії.

Так як ми можемо пояснити британської одержимості з відкидним верхом?

Як правило, кабріолети повільніше, менш чуйні, працюють гірше, у краш-тестах і зношуються швидше, ніж автомобілі з закритим кузовом. Вони також стоять дорожче, як з точки зору ціни купівлі та автострахування.

Це означає, що за 308 днів у році, що м’який верх Jaguar вам довелося заново іпотечного будинку просто буде виглядати трохи менше, ніж прохолодний швидше, безпечніше і дешевше моделі з фіксованою капотом.

Причина – і думати розумно це дійсно не так багато причин взагалі – у тому, що для тих, дорогоцінні 57 сонячних днів ви думаєте, ви будете почувати себе як принц серед автомобілістів.

Ви будете круїз у місто з верхньої, нарешті, вниз, Flash чарівною посмішкою на глядачів, а потім бути вимкнені в сільську місцевість, вітер у волоссі і летить у ваших зубах. Всі красиві люди раптом хочуть дружити з вами, і життя буде знову добре – добре, принаймні, протягом 57 днів.

Все це, звичайно, є спільною мрією труб (крім мух – ви отримаєте ті). Правда, ми купити кабріолетів в цій країні з тієї ж причини ми раніше купити новий барбекю, ніж нова плита, причина у мене є кілька пар шортів, ніж брюки, і причина того, що темні окуляри приписи коли-небудь здавалося гарною ідеєю.

Це тому, що ми в любові з мрією літа, яке ніколи не настане, і в той же час жах ми не будемо готові до цього.

З іншого боку, французи, які насправді мають влітку і в помині, просто знаю, що обмотки всі вікна вниз дає майже такий же ефект, а економити на дешевих страхових премій автомобіля.

Це також скорочує всі мухи.