, Що робить великий позашляховик 4WD

*** Старого стає новим знову як в одязі і в 4WD позашляховики ***

Моди свідомі споживачі хочуть бути першим, щоб висловити свою особистість в індивідуальний і неповторний шлях. Роман з модою Байдуже, АОТ кінця з одягом і аксесуарами; 4WD позашляховики грають життєво важливу роль в особистому та соціальної вираз визнання.

Еволюція транспорту було чудове подорож технологічні, а також хронологічний календар сім’я хоче і бажань. 4WD SUV був введений для виконання індивідуальних потреб у певні моменти часу, але ці потреби продовжує змінюватися як зламати депо в перші роки був перетворений в гібридних позашляховиків побудований на шасі автомобіля сьогодні. Ми, Äôve пішли з картаті штани та епохи вихідному костюмі 1960-х років універсала до Жан заражених, футболка епоха новий гібридний універсал 4WD SUV. Що, AOS старе ново знову і що, AOS, що робить великі позашляховики. Вони мають здатність задовольняти поточні потреби в стильній і функціонально.

*** Коротка історія 4WD *** величі позашляховик

Безперечне батьком сучасного нового 4×4 була 1920-х років депо хак, який транспортується чоловік і їх багажу від залізничної станції до іншої країни. Depot хакі називали речових мішків і на деяких ринках вони називалися Suburbans. Рубати депо був перший автомобіль в еволюції універсал і вважається дідом з найстаріших 4WD SUV моделі. Він був названий приміських та він був проведений кілька виробників автомобілів в перші роки.

У 1950 році Suburban пішов від рами вантажного автомобіля до автомобіля кадру. Вуді вагони були введені для виконання дошки для серфінгу і пляжних аксесуарів. Великі двигуни і багато місця для перевезення сім’ю навколо виконав потреб зростаючого населення Бумер дитини. Модель Wagoneer був проведений рестайлінг в 1960-х і був названий позашляховик для сім’ї.

1970-і роки були ерою для переднього приводу, двигуни меншого розміру, а також економічні міні-фургони, які були здатні нести родині великі волосся і сміливий вибір моди. Міні-вен приніс 4WD SUV назад до життя і до 1980-му це був фанатик спорту і відкритий автомобіль мрії ентузіастів. Рами вантажівки повернувся, і ці нові баржі землі було достатньо циліндри для зливу паливного бака в найкоротші терміни. Сьогодні, картаті штани назад і так є економічним 4WD SUV. 4WD SUV продовжує зачаровувати нас своєю здатністю відкривати себе заново з новими можливостями і його економічної ефективності.

*** Що ж 4WD SUV величі погляд, як сьогодні? ***

Величі, як краса в очах дивиться, а чотири повнопривідних автомобілів велич починається під капотом у вигляді двигуна 3,3, 3,5 або 4,0 V6, який виробляє купу крутного моменту, тягне сильно, і гарчить з безпомилковою влади. Велич великий дорожній просвіт, менше електронних пуху, і більше позашляхових зосереджені функції, які роблять його кричущі мавпи гідні експлуатаційні характеристики.

Незалежна передня підвіска, задній міст твердого кінця, і інтер’єр, який, AOS зручні, просторі, і легко зрозуміти і працювати разом з шинами і електронні та електричні системи роблять величі відчутний досвід.

Внутрішня сила і продуктивність є важливими елементами у величі, але 4WD SUV зовнішні повинні говорити в гладкий, але виражені лінії, а також. Передня поверхня повинна демонструвати впевненість, а також яскравості. Задні двері повинна забезпечувати вантажів, а також гостей і третє місце завжди рухається голка про велич метрів, поки є, AOS номер, щоб сидіти в ньому. Ціна величі варіюється, але нагороди величі фіксуються в надійності, продуктивності і довговічності.