Що споживача думати про свої нові джипів його хороші новини

Я прочитав численними рейтингами споживачів / відгуки щодо останніх моделей Jeep. Загальна картина така, що споживачі щасливі, якщо не захваті від їх недавньої покупки. В основному вони в захваті від обробки, комфорт, безпека та особливості їх джипах.

Як одна людина повідомив: “Я не знаю, чи працює він ще, але тільки знаючи його там дає мені додатковий комфорт.” Вони мали на увазі Electronic Stability Program (ESP) з електронним Roll пом’якшення їх наслідків.

Більшість рецензентів були вражені затишок інтер’єру вкомпасе і були дуже вражені з розкішшю Commander. Було також повідомлено, що місця для ніг 2-й ряд сидінь було цілком достатнє місце. Компас, як говорили, містять велику кількість вантажного простору. Люди, які пишуть ці відгуки всі порівняли їх новий джип з попереднім транспортні засоби, вони володіли. Нещодавно купили Jeep зазвичай отримував кращий рейтинг навіть на раніше належав моделі Lexus SUV. Це говорить на користь Jeep.

Одна людина повідомили, що вони майже не гойдалися в покупці Jeep через спосіб Jeep була відображена в журналі звіту. На їх думку, що особи, писати ці звіти очікували Jeep Compass, щоб бути настільки ж міцний, як і решта Jeep лінію. Вони також заявили, що це, була думка, що Jeep Compass був побудований і розроблений саме так, як мав намір Jeep і що Jeep Compass був великий кросовер. Вони взяли на тест-драйв в ньому і були захваті від продуктивності Компас “. Більшість з них повідомили функція, крім характеристик і управління була газова економіка компас, і навіть газового господарства для командира. Тихий двигун 5.7L HEMI також, здавалося, щоб справити враження на тих, хто придбав Commander.

Ті кілька відгуків, які були негативними головним чином посилалися на загальні вантажне простір моделі Jeep Commander і були написані редакторами. Споживчі огляди і тієї ж моделі Jeep НЕ були майже як критичний. Негативних повідомлень від споживача на Командорських були відносно невеликі деталі, як скаржиться щодо розміщення підсклянник для 2-ий ряд пасажирів, на обкладинці DVD не зупиняються на, навігаційна система не так проста, як один на зіставні моделі конкурентів , або дощ найближчі всередині автомобіля при вході і виході з автомобіля. Ми розглядаємо ці, як і все в природі незначні.

Jeep Liberty був розхвалювали буде улюблений автомобіль споживачів, які придбали them.In більшості випадків вони купували другу або навіть третю Jeep Liberty, щоб замінити їх першим. Цей тип повтору бізнес дійсно підтримує транспортний засіб. Одним з таких власник повідомив, що перший Jeep Liberty вижили до 7 ураганів у Флориді, і умови, які приходять разом з ними. Jeep Liberty торгуються в для нового було більше 120 000 миль на цьому, і, як повідомляється, як і раніше працює нормально.

Jeep Wrangler є хітом з усіма його власників. Одна людина повідомили про прийняття Chevy Blazer позашляхових і бути швидко нагадали, що це не джип! Схоже, що ті, хто володіє Jeep Ранглерс не задовольнятиметься будь-яким іншим чотири колеса автомобіля. Нові версії JK з Jeep Wrangler більше і зручніше, ніж попередні моделі Wrangler з більш жорсткої конструкції та ізоляції для більш тихої їзди.

Проектувальники Jeep Grand Cherokee хотів Jeep Grand Cherokee, щоб мати можливість для маневру і в умовах міського руху, бути досить просторим для всієї родини, стильний достатньо, щоб взяти на місто, і все ще бути в змозі дістатися до цих віддалених місць. Багато згодні з тим, що дизайнери були успішними. Jeep Grand Cherokee є одним з найбільш продаваних позашляховиків в загальному competition.The середня оцінка споживачем на джипі моделей 9.0.

Дизайнерами для Jeep, здавалося, успіху у своїх зусиллях, щоб зробити кожну модель, оскільки вони призначені, і клієнти повідомляють, що вони задоволені результатами.