Що таке система запустити свій автомобіль з водою

Системи для запуску автомобіля з водою, як кажуть, бути ефективним і дивно зручна система перетворити воду в паливо для вашого автомобіля. Він виконує це, змінивши води у водень що ваш автомобіль буде горіти в якості альтернативи звичайним кисень, який приймає від повітря. Давайте докладніше розглянемо, як системи для запуску автомобіля з аквапарком.

Системи для запуску автомобіля з водою дозволяє отримати набагато більше з кожного галона газу ви використовуєте, стоячи, що для системи для запуску автомобіля з водою заощадить вам дохід кожного разу, коли ви йдете в заправці. У цій статті, ви, Äôll з’ясувати, як саме системи для запуску автомобіля з водою працює і як це може врятувати вас доходу і часу.

Щоб пояснити, як системи для запуску автомобіля з аквапарком, необхідно зрозуміти, як працюють двигуни. Коли двигун вашого авто працює, двигун бере газ зі свого паливного бака і інтегрує його з повітрям. Газ вимагає кисню, щоб спалити, так що це важлива частина процесу. Ця суміш потім спалюють в поршні, що дозволяє кінських сил, що робить автоматично, щоб рух.

На жаль, цей процес може бути досить неекономічно. Тільки двадцять п’ять відсотків очікуваної потужності кожного галона газу насправді застосовується для живлення авто, і баланс, що очікуваної потужності йде в нікуди.

системи для запуску автомобіля з водою працює, покращуючи ефективність Вашого автомобіля, AOS двигуна. Система дозволяє застосовувати свого роду газоподібний водень в двигуні, а не нормальні повітряної суміші. Це дозволяє вашому авто, щоб у вас вже газ витрачати ще більш ефективно.

По суті, ви йдете далі на кожному галоні бензину. Це, AOS, як отримати 2 галона або більше за кожен галон, що ви купуєте. У цей час, ви, Aore по всій ймовірності, цікаво, де саме, ви, Aore очікується, придбати газоподібного водню.

Ну, системи для запуску автомобіля з водою виробляє його для вас. Від H2O. Вона робить це шляхом процесу, званого електролізом, який застосовується крихітна сума силу від вашого автомобіля, AOS електричної системи для передачі H2O в водневий газ.

Це досить простий процес, який був виникла більше 90 років тому. Він, на відміну від AOS не процес, який призводить сухих батарею, хоча замість використання хімічних речовин, щоб приносити електроенергії; вона йде в зворотному напрямку і робить газ з води. Результатом є те, що це тільки вимагає літр або близько води на кожні 1000 пробігу.

Принципово, що відбувається, коли ви використовуєте систему для запуску автомобіля з водою ви змінюватися з плином води в газі, що дозволяє вам використовувати ваше паливо з набагато більш високою ефективністю, на 70 відсотків більше ефективності. Це означає, що ви, Äôll почати отримувати більше миль від газу ви вже використовуєте, і вийти в кишенях нафтової компанії великі знімки з грошей, які вже мало.