Що тепер Форд

Ряд галузевих аналітиків і місцеві дилери думають відносини Форд і його шведського підрозділу Volvo зіпсувалися, і що розлучення не може бути погано, залежно від того, хто новий appealer виявляється. Це те, що в автомобільній промисловості, хоча материнська компанія поки не підтверджує плани, щоб позбутися від однієї з її дочірніх компаній.

Посилаючись на анонімні джерела, лондонська Sunday Times сказав, що Форд вирішив продати Volvo, але терміни ще не вирішене. Associated Press неділю повідомив прес-секретар Тома Форда Хойт, що наскільки йому відомо, що компанія не веде переговори ні з ким про довгострокові життя Volvo.

Джеррі Майерс, колишній голова корпорації American Motors і професор бізнесу в Університеті штату Мічіган в Анн-Арбор, зазначає, що це була слабка реакція, яка, очевидно, означає, що вони, швидше за все, розглядають можливість продажу.

У ці дні, компанії Ford Motor Co і Volvo стурбовані в США. Обидва вони втрачають свою частку ринку і Ford Motor принаймні втратила $ 12,7 млрд. у минулому році.

Так як до 2004 піку, Volvo в США продажі впали майже на 17 відсотків.

Volvo був одним з найприбутковіших брендів компанії Ford у відповідності з Джессі Топрак, виконавчий директор галузевого аналізу для автомобільної інформацією компанії Edmunds.com. Він сказав, що втрачає гроші Форда тепер Volvo не ясно. Але, грунтуючись на деяких з своїх гусеничних фактори, схоже, вони, ймовірно, може припустити, що це робить саме справедливим.

Топрак говорить, що Форд і Volvo виграла від дев’ятирічного альянсу. Власні якості автомобіля Форд оновлений і Volvo заробив доступ до досліджень і розробок та інших ресурсів одного з найбільших автовиробників у світі.

Майерс сказав, що Форд потрібні всі гроші він може отримати в свої руки, щоб розвернутися в Північній Америці. Форд не окремо представляти прибуток або збитки своїх автомагнітол Volvo.

Деякі місцеві дилери думаю Форд не вольво ринку добре.

Всі Calisi, власник Chevrolet Eagle і Eagle Auto Mall в Riverhead, виставлену вольво, джипи, Chryslers, Kias і Mazdas сказав Форд є світового класу автомобіль, але ніколи не говорив, що історія.

Згідно Tropak, Volvo є жертвою звичайно слабкі і дуже конкурентному ринку. Він згадує, що в 80-х і 90-х, Volvo це ім’я, коли ми маємо на увазі безпеку автомобіля. Він додав, що зображення Volvo завжди був досить нудний дизайн, але найбезпечніший автомобіль ви можете отримати.

Він також залишив проблемою, коли він сказав, що ідеальним кандидатом на Volvo був би іншим європейським автовиробником, як BMW, з чітким уявленням про те, як на ринок європейських автомобілів класу люкс.

Ford Motor Company має 5 дивізій і одна з тих виробництв Mercury каталітичного нейтралізатора.