Як замінити паливний фільтр

Якщо ви шукаєте в тому, щоб замінити паливний фільтр для Toyota Camry, або будь-який інший популярної марки Toyota, ви прийшли в потрібне місце. Перш ніж почати на сходинках при зміні цього паливний фільтр, необхідно перш за все враховувати ці попередження. Перш за все, ви повинні носити захисні окуляри. Ви будете працювати над вашою головою, і ви не хочете, бруд впасти у ваших очах. По-друге, ви міняєте паливний фільтр, так що газ буде брати участь. Ви ж не хочете, щоб отримати газ у ваших очах. Якщо ви це зробите, потрібно промити очі чистою водою протягом приблизно 15 хвилин. І останнє, але не менш важливе, намагатися не дихати в паливі. Дослідження показують, що це може призвести до раку.

заходів для заміни паливного фільтра

Перш за все, ви повинні придбати заміну фільтру. Це може бути зроблено в в значній мірі в будь-якому магазині автозапчастин. Вам потрібно буде марку і модель вашого автомобіля. Наприклад, якщо ви збираєтеся замінити паливний фільтр на Toyota Camry, ви будете мати, щоб повідомити їм. Далі, необхідно, щоб визначити положення старий фільтр. Залежно від вашої марці Toyota, він може бути розташований в декількох різних місцях. Іноді на моторному відсіку, а іноді і під автомобіль на паливному баку. Щоб зробити цю роботу простіше, то краще, щоб знайти вашу модель автомобіля в Інтернеті та дізнатися, де він знаходиться.

Далі, якщо виробник рекомендує його, ви повинні видалити тиск палива. Після цього вам потрібно буде відгвинтити кожен шланг затиск, який тримає на шлангу. Велику частину часу, вони утримуються на місці за допомогою болта блоку. Не забудьте зберегти цей болт і гайка разом. Після зняття затиску, це буде час, щоб видалити старий фільтр і замініть його новим. Після введення нового, ви захочете потім затиснути його вниз за допомогою затискачів, що ви послабили раніше.

Наступним кроком є ​​той, який ви повинні слідувати дуже ретельно при заміні паливного фільтра. Після установки все, що потрібно для запуску двигуна. За цей час потрібно шукати і подивитися, якщо ви можете знайти всі витоки. Якщо ви бачите, що витік означає, що затиск не перебуває на досить щільно. На даний момент, ви хочете, щоб зупинити машину і їдемо на місце і затягніть хомут. Також у той час, переконайтеся, що у вас є паливний фільтр всю дорогу на.

Зробивши це, ви зробили. Ще раз, перевірити автомобіль, запустивши його, перш ніж ви йдете водінням. Ви не хотів би бути десь і шланг приходять тріщати від. Ви могли закінчиться газ в секундах, якщо це мало статися, і не було б, скільки ви могли з цим вдіяти.

Кілька порад, щоб пам’ятати

Зміна паливного фільтра на Camry, або будь-який вид популярної Toyota, досить легко. Тим не менш, є кілька порад, які ви повинні перевірити і пам’ятати, перш ніж почати роботу. По-перше, перевірте, переконайтеся, що ваші гумові шланги не мають тріщин. Так як ви збираєтеся бути там в будь-якому випадку, це може бути гарний час, щоб замінити шланг, якщо це занадто жорстко. Не тільки це, але ви будете хотіти, щоб зняти старий паливний фільтр і поставити новий на в одному швидкому русі. Чим швидше ви це зробите, тим краще. Це буде в змозі допомогти вам не втратити багато палива на землі. Якщо ви боїтеся, що ви не можете зробити це досить швидко, то ви, можливо, захочете, щоб затиснути кінцях будинку. Якщо у вас виникли запитання про те, щоб зробити це, або, якщо це ваш перший раз, вам краще було б поговорити з людьми на авто магазин, перш ніж почати роботу. Дивіться, якщо вони можуть дати вам ніякої користі, а також поради. Багато людей в ці магазини були піклуватися автомобілів протягом тривалого часу, і вони знають, деякі хороші прийоми торгівлі, які могли б допомогти вам.