автомобіль Транс Йорданії отримує компанія з прокату Lexus

Автомобіль Транс Йорданії Rental Company, спільно з франчайзі Національний Прокат автомобілів & Alamo Rent A Car отримаєте флоти автомобілів Lexus для своїх клієнтів. Член групи Faouri буде першим Йорданії основі прокат автомобіль, щоб мати Lexus як частину своєї зростаючої прокат автомобіля. Автомобіль Транс Йорданії Прокат компанія отримує Lexus 2008 моделі, як останні автомобілі в їх складі. Всі ці автомобілі буде видно в їх філіях в Мецці Street, Kempinski Hotel і Акабі.

Автомобіль Транс Йорданії Прокат Компанія також працює надалі зберегти своє нинішнє становище як піонер всіх прокату автомобілів послуги в Йорданії. Компанія з прокату автомобілів також відомий як найактивніший прокат автомобілів служби в Йорданії. Вони відкриті розширити свої зобов’язання, щоб забезпечити більш якісні автомобілі для своїх клієнтів.

Компанія почала свою діяльність у вересні 2005 року їх перша філія на вулиці Мекки. Тепер, прокат автомобілів компанія працює більш ніж в одній галузі. Компанія також відомий як постачальник якісних послуг, які задовольняють потреби своїх клієнтів, а також їхніх клієнтів іноземця, роздрібних і корпоративних клієнтів. Lexus, з іншого боку, також відомий через його якості контролю, а також через чудового частини автомобіля, як Lexus гальмівні колодки, які забезпечують безпеку і безпеку своїх пасажирів.

Відповідно з генеральним директором компанії пан Айман Халед, «Ми в Транс Йорданії прийняли довгострокової стратегії розроблені, щоб задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів. Ми пишаємося репутацією ми підтримували впродовж багатьох років, бо в нашому місцевому ринку сцена, яку ми, як відомо, постачальники швидкий темп, якості, засновану, та ефективні послуги розроблені відповідно з індивідуальними та корпоративними сьогоднішніх потреб сектора. Я вважаю, що ми поліпшили машину Йорданії оренди арену і я приписую це досягнення з нашою командою в тому, як і їх готовність скорегувати оперативні процедури вони слідують, щоб продовжити відповідності з останніми тенденціями в наступних глобальних ринках “.

Він також додав: “Хоча наша компанія молода у свої роки ми зуміли зробити деякі помітні досягнення в нашому місцевому ринку. Ми взяли на себе до того, щоб як великий масив розкішні і економічні автомобілі доступні для наших клієнтів на всіх рази., і ми, з нашого боку, було вирішено розпочати ці нові моделі влітку за високого попиту на послуги прокату автомобілів в цей напружений сезон із зростанням числа туристів, що в’їжджають в країну влітку ми хочемо, щоб наші послуги є одними з найбільш зручних і найбільш економічно ефективним доступні “.