безпеки до, під час і після Chevy для транспортних засобів

Безпека дорожнього руху стала одним з головних пріоритетів виробників автомобілів в проектуванні і виробництві їх маси транспортних засобів ринку. В даний час він є загальним для знайти довгий список функцій безпеки на транспортних засобах. У той час як найбільш впізнавані марки автомобіля з точки зору безпеки є Volvo, інших автовиробників також надали своїх споживачів з новітньою технологією безпечного автомобіля.

General Motors, підрозділ АТ Chevrolet є однією з цих компаній, які пропонують довгий список функцій безпеки. Компанія, особливості AOS безпеки діляться на три частини, а саме до, під час і після аварії.

Безпеки до події складається з функцій, які дозволяють водіям мати повний контроль над транспортним засобом, щоб уникнути нещасних будь-яку ціну. Один з Chevrolet, AOS безпеки перед особливостей є АБС або антиблокувальної системи. Ця функція зазвичай знаходиться на нові транспортні засоби і майже всі з Chevrolet, моделі AOS авто. ABS знижує ризик блокування коліс на жорсткому гальмуванні. Це гарантує, що водієві не втратити контроль над автомобілем. Це також зменшує гальмівний шлях, дозволяючи водіям гальмуванні без ризику блокування коліс.

Транспортні засоби, оснащені ABS є Chevy Aveo, кобальт, Corvette, Impala, Малібу / Malibu Maxx та Монте-Карло для автомобілів. Для позашляховиків, Equinox, HHR, Suburban, Tahoe і TrailBlazer обладнані заземлення. Вантажівки оснащені цього є лавини, штат Колорадо, і Silverado. Ці вантажівки можуть бути оснащені післяпродажного педалі пікап Шевроле охоплює, щоб зробити транспортні засоби не тільки безпечно, а й естетично звуку.

Функція ABS також використовується на додаток до інших функція безпеки, яка є системою контролю тяги. Ця система зменшує пробуксовку коліс особливо на слизькій дорозі. Ця функція використовує ті ж датчики використовуються ABS для визначення потужності, що двигун повинен доставити до певного колесу. Ця функція доступна на Колорадо і Silverado Класичний вантажівок. Для автомобілів, кобальту, Corvette, Impala, Малібу / Malibu Maxx і Монте-Карло, всі оснащені заземлення. Для фургонів, Chevy Uplander також оснащений контролю тяги.

Інша функція безпеки, яка дозволяє водіям уникнути нещасних випадків є стабільність стійкістю електронної системи управління. Ця система використовує електроніку, щоб допомогти водіям взяти під контроль транспортний засіб. Він автоматично налаштовує автомобіль, AOS вихідної потужності на додаток до керма від водія. Особливість, AOS датчик збирає дані від рульового колеса, AOS становище і, як транспортний засіб дійсно реагує на це. Якщо бортовий комп’ютер відчув, що водій перебуває під рульовою або надлишкової поворачиваемости, а також виправляти його автоматично шляхом активації гальм або регулювання крутного моменту двигуна. Chevrolet авто моделей, оснащених цією функцією Corvette для автомобілів; рівнодення, Suburban, Tahoe і TrailBlazer для позашляховиків; лавини, Silverado і Silverado HD для живота, і виражати і Uplander для фургонів.

Крім цього, всі автомобілі Chevrolet також оснащені денними ходовими вогнями. Ця особливість робить автомобілів видно навіть крізь туман і дощ. Ця функція знижує ризик дорожньо-транспортних пригод, викликаних неможливістю виявлення транспортного засобу, AOS присутність іншого водія.

Безпека під час аварії для пасажирів автомобіля Chevy забезпечується за допомогою різних функцій безпеки, яка включає в себе каркас безпеки. Конструкція рами, спрямованих на захист водія і пасажирів від передньої, задньої і бічних зіткненнях. Клітці, яка виготовлена ​​з арматурної сталі доповнюється защемлення. Це ті області, які поглинають енергію удару, отже, зниження впливу на водія і пасажирів транспортного засобу. Каркас безпеки, використовувані в конструкції всіх автомобілів Chevrolet. Захисту водіїв і пасажирів забезпечується також ремені безпеки, які приходять з кожного автомобіля Chevrolet. Було доведено, що ремені безпеки є найбільш ефективними технологіями безпеки для захисту автомобілістів у випадках аварій. Ремені безпеки доповнюються подушками безпеки, який також поставляється з кожної моделі авто Chevrolet.

Chevrolet пропонує повне меню подушок безпеки для своїх автомобілів. Ці системи подушок безпеки є: передні подушки безпеки (стандарт), двоступеневі фронтальні подушки безпеки, бічні подушки безпеки і шторки голови від бокового удару подушки безпеки. Ці функції дають моделей Chevrolet авто п’ятизіркові рейтинги фронтального краш-тесту. Ці транспортні засоби, враховуючи високі рейтинги безпеки є: Aveo 5, Impala, Malibu Седан, Malibu Maxx, Монте-Карло, Equinox, HHR, Suburban 1500, Tahoe, лавини, штат Колорадо, 4-дверний, Silverado 1500, Експрес-1500, а також Uplander.

За безпеку пасажирів автомобіля Chevrolet забезпечується OnStar. При цьому GPS на основі функції активованих подушки безпеки може бути виявлена. Радник потім викличе транспортного засобу, якщо водій або пасажир в змозі відповісти на виклик, то радник буде прохання про надання надзвичайної допомоги, яка буде реагувати. Крім цього, OnStar також має дистанційне відкривання дверей і діагностики автомобіля.