безпечний спосіб покупки прокат автомобілів

Ви хочете мати свій власний автомобіль? Ви хочете, щоб заощадити гроші? Тоді чому б не спробувати купити прокат автомобілів?

Придбання оренди може бути кращу пропозицію, щоб врятувати тисячі доларів у кишені. Є багато речей, щоб розглянути.

У Сполучених Штатах, багато штатів мають закони реалізуються в порядку, щоб дати клієнтові найбезпечніший спосіб отримання оренди автомобілів.

Головною турботою законів є заборона можливих дилерів або приватних продавців втекти з ув’язнення, якщо вони продаються грабіж автомобіля. Якщо у дилера придбав жахливого типу прокат автомобілів, закон дасть їм належну наслідки.

Бажано покупця озброєний знаннями при купівлі оренди автомобілів. Коли покупець йде на пошуки пропонує оренду автомобілів, він не повинен купити на один імпульс в поодинці.

Більшість автодилери стратегію продажів, щоб переконати своїх клієнтів. Покупець не повинен допустити, щоб ці стратегії тиснути на нього або себе при скоєнні великої покупки прокатного автомобіля.

Покупець повинен поглянути на автомобіль. Він повинен з’ясувати, що вартість її Blue System книги. Синя книга є свого роду публікації, яка відображає справедливу ціну для більшості оренда автомобіля доступні.

Механічні частини автомобіль повинен бути перевірити професійним контролером перед ухваленням рішення. Механічних частин автомобіля повинна мати гарну репутацію. Якщо дилери хочете перевірити двигун, не купуйте цю машину.

Вивчіть також кілька частин автомобіля, як шини, гальма, ремені, колеса, дзеркала та ін, щоб отримати кращий автомобіль. Якщо ці деталі пошкоджені, обов’язково, щоб відновити його якомога швидше, щоб уникнути нещасних випадків.

Є кращі угоди з оренди автомобілів

Наприклад, якщо покупець оштрафував з упорядкованою автомобіля, принаймні за один місяць свого життя, ви думаєте, він буде його отримати?

Автомобіль повинен мати регулярної заміни масла, гальма та інші частини інспектуються так часто. Кращий прокат автомобіля необхідно укласти з гарантією. Наприклад, гарантії повинні бути принаймні один рік дотепність п’ять moth/12, 000 миль і семиденний придбали гарантії політики. Якщо оренда автомобілів є така якість, більшу частину часу покупці будуть вдячні отримати в свої руки з тими вагонів.

Більшість прокатних автомобілів оцінюються на основі її наявності. Деякі автодилери дають своїм клієнтам кращі ціни угоди, як “купити зараз оренду”. Ця угода зазвичай дає покупцю знижок і пільг, щоб мати достатньо часу, щоб домовитися з дилером.

У 2005 році, близько 1900000 прокат автомобілів були продані в Сполучених держави. Багато видів були поступився гроші прямо на аукціонах і торгах продажу. Є також автомобілі продані прямо на підлогу у дилера.

З іншого боку історії, кілька компанії з оренди власної стратегії маркетингу обрана майже десять тисяч.

Ось деякі міркування, як придбати автомобілі на прокат:

• Чи був цей пізнього типу? Типовий вид прокату автомобілів для продажу, мають віці одного або двох років. Це може створити широкий вибір транспортних засобів, який має новий стиль і затребуваних.

• Автомобіль повинен мати тільки одного власника до подальшого простежити його історію. Документи та інші вимоги можуть бути легко підписаний.

• Найважливіше розумною ціною. Покупець повинен отримати автомобіль без тиску з боку переговорів.

Прокат автомобілів може запропонувати прекрасний варіант значення. Покупець повинен бути достатньо мудрим. Пам’ятайте, оренда автомобілів повинні дати комфорт не неприємностей.