безпечним нічного водіння

Коли навчання водінню у Великобританії, ви не зобов’язані мати уроки в нічної їзди. Таким чином, для початківців водіїв, які приходять їздити вночі в перший раз досвід часто може здатися дивним і нервує.

При русі в нічний час на неосвітлених дорогах, що можна побачити обмежується діапазон ваших фар. Щоб компенсувати цей недолік зору ви повинні зменшити свою швидкість і ви ніколи не повинні їздити зі швидкістю, де ви не змогли б зупинятися в межах відстані ваші фари шоу було ясно.

Ліхтарі на автомобіль мають дві мети: вони допомагають вам бачити вночі, і вони допомагають іншим учасникам дорожнього руху побачити тебе. Ви повинні включити ваші фари на світ щоразу, коли рівні стають низькими. Вам не доведеться чекати, поки вуличні ліхтарі не загоряться. Рекомендується також, що якщо ваш автомобіль нудним кольоровими ви повинні перетворити ваші фари навіть раніше.

Під час подорожі на неосвітлених дорогах у нічний час, коли ніякий інший трафік не видно попереду вас, ви повинні перетворити ваші фари на всю ширину. Коли ви бачите автомобіля, що наближається необхідно включити фари зануритися. В іншому випадку ви будете засліплювати водія попереду. Опустіть фари для пішоходів і велосипедистів також. Як тільки зустрічний транспортний засіб пройшов перетворити ваші фари до повної промінь.

Якщо вам потрібно, щоб наздогнати в нічний час, то ви повинні проявляти обережність. Завжди остерігайтеся прихованої вигини і провали в дорозі. Вони можуть приховати смугу зустрічного руху. Увімкніть фари на всю ширину, як тільки ви проїхали повз автомобіля ви обгони. Якщо водій обганяє вас, то допомогти їм, зберігаючи ваші фари на всю ширину в той час як вони готуються обігнати вас і опустіть їх як транспортний засіб тягне рівні з вами.

Будьте впевнені, щоб підтримувати і утримувати в чистоті свої вогні автомобіля. Брудні кришки світла приведе в умовах обмеженої видимості. Ви знайдете це важче, щоб бачити дорогу та інших учасників дорожнього руху буде важче вас бачити.

При русі в нічний час важливо, щоб уникнути засліплення. Для цього:

Ніколи не дивлюся на зустрічних фар. Подивіться трохи в ліву сторону дороги. Уповільнення і, якщо вам потрібно, зупинитися, якщо ви не можете бачити.

Переконайтесь, що ваше лобове скло чисте. Чисте вітрове скло знизить засліплення.

Спробуйте і передбачати, коли ваш зір може бути зменшена на зустрічних фар.

Фари відображення в дзеркало заднього виду може викликати осліплення. Якщо це відбудеться, то регулюйте дзеркало так, щоб засліпити знижується.

Якщо зустрічний транспортний засіб не ставить їх фари в DIP потім уникнути відблисків, спостерігаючи за правим краєм дороги і використовувати його в якості рульового керівництва.

Враховуючи небезпеку нічного водіння це завжди гарна ідея для водія ла добувачем задати свої автошкола для нічних навчання.