більше гібридних автомобілів для оренди флоту кажуть мандрівники

Priceline.com ще один мережевий джерело для автомобільної ласі шматочки, і як частина Дня Землі, що відбувається це 22 квітня, група вже зробили обстеження. Це нове дослідження було зосереджено більше на споживачів компанії з оренди автомобілів і те, що вони були з метою з’ясувати, який тип транспортних засобів ці споживачі дійсно хочуть бачити як частина здаються в оренду.

Після обстеження було зроблено, і всі статистичні дані були оцінені, priceline.com вдалося з’ясувати, що 72 відсотків усіх респондентів сказали, що вони хотіли б знайти компанії з оренди автомобілів, які дійсно пропонують гібридні транспортні засоби, які не тільки економічних, а й буде дружнім на навколишнє середовище. Звичайно, ця група теж говорять, що вони хотіли б знайти гібридних автомобілів, що працюють на електроенергії і бензину.

З 764 споживачів, які взяли участь у дослідженні priceline.com ‘пд.ш., 71 відсотків опитаних також заявляють, що вони дуже багато бажаючих здати в оренду гібридних транспортних засобів, особливо якщо вони будуть мати можливість подорожувати в інші держави. Добре 48% від числа опитаних дійсно також розкриває, що навіть якщо їм доведеться розщедрюватися на виплати премії для гібридних, вони б із задоволенням зробив це.

Це, звичайно, реальність, що є досить багато гібридних моделей автомобілів доступна через більшість компаній по оренді автомобілів країни. І тому, що таких, не було б більш високий попит на транспортні засоби, хоча поставки може бути досить низьким. І, як йдеться в дослідженні, все більше споживачів буде навіть готові викласти додаткові $ 1 до $ 3 на день на оренду транспортного засобу, і це означатиме, що він буде також більше і більше споживачів, таким чином, схильні зеленішою автомобілів, а не звичайні автомобілів, як Honda Civic або Ridgeline який оснащений Honda холодного повітря. Хоча це може бути так, є невелика кількість споживачів, що становить вісім відсотків від загального числа, які дійсно згадувала, що вони навіть готові викласти $ 4 до $ 6 навіть у день здачі в оренду гібрид.