більше контролю необхідні для підлітків вчитися водити

Навчання водінню автомобіля є стресової ситуації в будь-якому віці. Більшість людей знають, коли вони підлітки з їх батьків, які є їх основною інструкторів. Уроки водіння з батьками може бути дуже напруженим, особливо для батьків. Нове дослідження Американської автомобільної асоціації показує, що підлітки просто не отримує стільки контрольованої їзди з батьками в початковій стадії навчання, як водити машину.
AAA Фонд безпеки дорожнього руху свідчить, що керував уроки водіння дуже важливо навчити підлітків Право водіння, щоб уникнути високої аварійності, який відбувається серед підлітків водіїв.
З усіх груп водіїв у США, як і очікувалося це підлітки, які мають найвищі швидкості аварії. Це має сенс, що перші кілька років, в якому вони тільки вчилися, які є найбільш небезпечними. У 2008 році США 1368 водіїв у віці від 15 до 18 років були залучені до ДТП зі смертельним результатом.
Дослідження, яке було зроблено AAA спостережуваних батьків і підлітків, коли вони були на дорозі під час уроків водіння строком на чотири місяці. Це була група з п’ятдесяти сімей з Північної Кароліни, в яких підлітки всі учні володіють дозволами. Камери були прикріплені до приладової панелі сімейний автомобіль, і батьки були опитані десять разів протягом року тривалий період навчання.
Висновки з дослідження було те, що батьки не витрачають достатньо часу, навчаючи їх діти-підлітки, як управляти і що підлітки не отримують досить різноманітні досвід водіння, перш ніж вони отримали свої ліцензії. Батьки витратили менше, ніж за дві години їзди тренувався з підлітками на тиждень. AAA Фонд хотів би бачити батьки витрачають 100 годин під час нагляду дозволу фазі підліткового водія, хоча більшість держав вимагають тільки 50.
Найпоширенішою проблемою є графіком батьків і як вони зайняті. Ось де хороші оборонні автошколи дуже важливо.
Йдеться в дослідженні більше необхідної концентрації на водінні в нічний час, в русі і поганих погодних умов. Більшість опитаних батьків не були задоволені їх підлітковому водіння в деяких бідних умовах водіння. Тим не менше, більшість дозволило їх діти отримали свої ліцензії, як тільки вони мали право.