важливість Мазда змінного струму компресора

Водіння Mazda, безсумнівно, принесе вам ваші найяскравіші і зручні поїздки. Ви, безумовно, користуються такою ж комфорт, що ви звикли у себе вдома або на роботі. За допомогою всього лише натисненням однієї кнопки або слайд важеля, ви можете зробити плавний перехід від охолодження або обігріву вашого автомобіля і зробити себе комфортно всередині. З моменту появи автомобільної системи кондиціонування повітря, багато уточнень були широко вжито. Такі інновації, як автоматизований контроль температури, який дозволяє встановити бажану температуру плюс удосконалення своєї загальної міцності, які дійсно ускладнили сучасною системою кондиціонування повітря сьогодні. Ваша система змінного струму Мазди складається Mazda AC компресор, конденсатор, розширювальний клапан, і випарником. Але серед цих компонентів, компресор називають серцем системи. Це в основному з ремінним приводом насоса, який приєднаний до двигуна і працює на стиск і газоподібний холодоагент в конденсатор.

Система змінного струму вашого Мазда розділений на дві частини: високого тиску і стороні низького тиску або визначаються як всмоктуючої і сторін. Так як компресор кондиціонера Mazda є насос, він також має забору і скидання сторони. Впускний стороні або стороні всмоктування всмоктує газоподібний холодоагент на стороні впуску й змушує його на стороні випуску конденсатора. Деякі виконує цей процес через акумулятор. Коли холодоагент проходить через конденсатор, вона розсіює тепло і передає його в навколишнє повітря через теплообмінні властивості конденсатора. Різке падіння температури відбувається всередині холодоагенту при його охолодженні і потім конденсується в рідку як тільки він залишає конденсатор на шляху до випарника. Після того, як рідкий холодоагент охолоджується, проходить через трубку або отвір розширювального клапана. Ці пристрої відповідають за регулювання потоку рідкого холодоагенту у випарник.

Випарник поглинає тепло з салону автомобіля і передає його в газоподібний холодоагент, і це робиться за допомогою протилежної теплообмінних процесів, які раніше сталися в конденсаторі. Велика частина теплопередачі до рідких холодоагентом збільшує свою температуру, викликаючи його з переходу від рідини до газу. Тепло Газоподібний холодоагент, тікає з випарника і поступає в приймач-осушувача або акумулятора. Це сушить холодоагенту через свої внутрішні осушувача, а також дозволяє рідкого холодоагенту на поселення, не даючи йому втягується в компресор кондиціонера Mazda. У цей момент процес буде повторюватися, з компресором знову малювання в газоподібний холодоагент у впускний стороні. На основі робочого стану і дії водія, електричний сигнал активує компресором, що дозволяє один раз запустити інтер’єру потрібне охолоджування. Важливо, щоб перевірити вашу систему змінного струму і перевірте можливі ознаки дефектів або витоків, щоб уникнути можливих незручностей. Якщо ви підозрюєте, що деякі порушення, ви можете звернутися за професійною допомогою, щоб діагностувати проблему. Компресор, як правило, надійні, але в деяких випадках він також не вдається, і як тільки це відбудеться, замінивши це необхідно.