важливі моменти, щоб мати на увазі при купівлі вживаного автомобіля

Є так багато і що не можна робити, коли ми рухаємося вперед і планують купити старий автомобіль. Існують різні точки мати на увазі, а також вживаного автомобіля дійсно дає вам можливість отримати хорошу вигідну угоду, що ви застрягли з лимоном в руці. Навчання кілька тактик і отримання кваліфікованої перед покупкою вживаного автомобіля завжди корисно. Так ось деякі дуже важливо використовувати Поради при купівлі автомобіля потрібно пам’ятати при ви виходите, щоб вибрати ідеальний старий автомобіль для себе.

1.Research і досліджувати, перш ніж ви угоду – Це дуже важливо, щоб дослідити те, що вам потрібно і любите, перевірити основну інформацію про автомобіль ви вимагаєте і спробувати розгляді різних моделей. Речі, які повинні бути досліджені ви можете бути що завгодно від звернення до безпеки, загальні механічні проблеми конструктивні дефекти, або від істинного значення розширену гарантію.

2.Investigate про страховий поліс – страхування значний момент, щоб мати на увазі, і це сильно варіюється залежно від марки і моделі автомобіля. Навіть страхові тарифи відрізняються від дилерів до дилера. Так що краще, щоб отримати квоту на основну політику від компанії, так що ж потрапляє в ваш бюджет і є доступним.

3.Hire механік – Кожен покупець не є технічно обгрунтованим, тому він рекомендується приймати надійні механік з вами і переконатися, що він ретельно вивчає старий автомобіль ви шукаєте. Тому це варто звернути ваш механік мінімальну плату для огляду, ніж збирання лимона для себе.

4.Проверіть історії автомобіля – Вивчення історії транспортного засобу, важливо, щоб ви не з зав’язаними очима про попередні дефектів, як багато хто з дилерів закінчити старе носити-аутів на обманним шляхом ремонту автомобіля. Історія дасть вам знати всі подробиці про будь-яких великих аварій, застав або ушкоджень.

5.Inspect зміст запису – автомобілі, які містяться у хорошому стані завжди є облік технічного обслуговування з усіма дата мудрий деталі огляду та обслуговування. Тому краще запитати у продавця або дилера і отримати його копію.

6.Take Test Drive – Тест-драйв є обов’язковою умовою, і переконайтеся, що ви не забувайте носити контрольний список з вами, йдучи на тест-драйв. Також переконайтеся, що тест-драйв проводиться у різних умовах, що автомобіль може нормально функціонувати на рівнинній місцевості, але в іншому випадку можуть боротися. Тому, взявши автомобіль на тест-драйв в різних умовах рекомендується, ви можете спробувати гору або під гору і т.д.

Ось деякі великі використані Поради при купівлі автомобіля для того, щоб допомогти вам в отриманні кращих пропозицій в доступній ціні.