вантажівок і автоаксесуарів; бризковики більше, ніж просто одна функція

Бризковики також знає, як бризковики, більше, ніж просто ваш стандартний вантажівка різних гумових та автоаксесуарів. Це більше, ніж корисний аксесуар авто якості, який захищає ваш вантажівка від летять уламків бруду, сльоти або автомобільним транспортом. Бризговики став чистий аркуш, де водій може штукатурки його особистості у вигляді великих вантажівок та автомобільних аксесуарів, які можуть захистити, а також змусити інших сміятися.

Найбільш знакових цих вантажівок та автомобільних аксесуарів символів, називається просто “Дівчина щитка бруду”. Ми всі бачили її раніше: Вона міцна силует срібла довгонога краса розвалившись з однією ногою зухвало перейшли з іншого боку, волосся по вітру. Білл Зинда з Wiz Підприємства у Лонг-Біч, Каліфорнія, створили це знаменитий персонаж, щоб просунути його лінію вантажівок та автомобільні аксесуари і заснований на характері відомого модель під назвою Літа Laroe.

Інший знаменитий персонаж, щоб зробити появу на цих вантажних і легкових автомобілів аксесуарів Yosemite Sam вказуючи два мультфільми пістолети з підписом під декларування, “Back Off!” або “All Fired Up”. Інший брат Уорнер персонажі також виступав, наприклад, перелякані Даффі Дак і надмірно засмучена Tweety птахів.

Ці символи бризговики настільки вкоренилося у нашому психологічно, що вони вийшли за межі вантажівок та автомобільних аксесуарів і почала з’являтися в рекламних роликах разом. Один відомий комерційний створені для Суперкубка в 2006 році дівчина бризговики і Yosemite Sam їзди в Ріджуей Honda.

На жаль, схоже, що обидві ці цифри були мішенню законодавства, коли чиновники в Арізоні намагався передати заборону на дві ікони на тій підставі, політкоректності (однієї статі та сприяння інших сприяння насильства із застосуванням зброї). В даний час, законодавство з цих вантажівкою та автоаксесуари був вражений.

Поки цей закон не проходить, ви можете знайти якісні автомобільні аксесуари і бризковики, які можуть мати що-небудь на них з вашої улюбленої спортивної команди логотип на фотографію вашої собаки.

Самовираження не привід жертвувати якість аксесуарів автомобіля більше. Ви можете знайти багато виробників, які можуть виробляти бризговики для Вашого автомобіля і типу особистості. Якщо ви хочете череп і схрещені кістки або логотип Ghostbusters, бризковики можуть бути створені за топ-оф-лайн матеріали, щоб ви «Продовжуйте Truckin».

Найпопулярніше використання користувальницьких бризковики в даний час є для компанії автомобілів. Якщо ви коли-небудь були спіймані за великим полем на шосе, чи, можливо, застрягли в пробці позаду рухомого фургона, ви, можливо, помітили, що бризковики є ефективним інструментом реклами. Більшість компаній витратити трохи більше в цьому аксесуарі вантажівки і автосалонів маніпулювати їх транспортних засобів, щоб нести їх назва компанії і номер телефону на бризковики.

Існує багато можна сказати про ці захисних гумових вантажівок та автомобільних аксесуарів висить від задньої частини вантажівки хтось або автомобілі. Вантажівок та автоаксесуари ніколи не був настільки універсальним, корисним і розумним, як бризковики. Виберіть дизайн, прикрасити ваш вантажівка і голову на, щоб показати свій стиль!