велика Кіа крок вперед

Корейські автомобільні компанії робили хвилі в автомобільній промисловості, як в аспектах дизайну і продуктивності. Вони різьба нішу для себе на ринку США і глобальні. Kia, наприклад, збільшується свої позиції на американському ринку, торішні показники показує зростання на 6,4%. Тільки в грудні, компанія продала 30000 одиниць плюс який був найкращим місяцем продажів протягом усього часу існування найстаріший виробник автомобілів в Кореї.

І з відкриттям свого нового концепт-кара, Kia КУЕ, компанія зміцнила своє ім’я як одного серйозного суперника на ринку кросовер. Верхова їзда на радикальні проекти, інженерний геній частин Kia і інші компоненти, а дизайн концепт-кара сам, компанія показує, що вони можуть зробити з точки зору розробки нових і цікавих автомобілів.

Хоча деякі позашляховики кросовер зосередитися на можливості перевезення, Kia Kue ставить багато уваги на продуктивність автомобіля. Хоча це всього лише концепт-кар, це показує напрямок Kia буде приймати найближчим часом. Забезпечення не кросовер позашляховики з підвищують риси з тією ж потужністю перевезення позашляховик, безсумнівно, вплив фінансового стану компанії та збільшення його популярності на ринку.

Напрямок, в якому дизайн Kia приймає більше ймовірно, через їх придбання службі хвалені дизайнер Audi Пітер Шрайер. Цей концепт-кар є першим виходом Каліфорнії Шрайєр студії дизайну. Якщо це ознака речей Виходячи з Kia, будь-яка інша конструкція виходив зі студії, що, безумовно, буде вітатися.

Також оголошено є виробництво Kia Soul, який також був показаний протягом попереднього Детройті автосалоні як концепт-кар. Чи означає це означає, що ми можемо розраховувати на повномасштабне виробництво Kia Kue? Ми можемо тільки здогадуватися, але якщо коли-небудь цього концепт-кара бути виготовлені для ринку, його високу якість дизайну і рівень продуктивності, безсумнівно, мають багато покупців.

Душа Kia, яка буде доступна в кінці 2008 або на початку 2009 року як модель 2009 року, був розроблений в Каліфорнії і буде побудована повністю на корейському складального заводу компанії. Він знаходиться в 5-місний маленький автомобіль, спрямовані на молодих одиноких чоловіків в якості покупців. Душа Kia несе 2,0-літровий 4-циліндровий двигун з п’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач. Його назва відноситься до столиці Південної Кореї, Сеулі і соул-музики.