великих транспортних засобів не вдається краш-тести

У спробі забезпечити покупців авто з безпечних автомобілів, безпека інститути надають покупцям авто з рекомендаціями, які є результатами краш-тестів. У той час як виробники автомобілів піклується про безпеку своїх споживачів, Є ще транспортні засоби, які не є безпечними, як деякі.

Останнім часом з’ясувалося, що підголовники декількох позашляховики, пікапи і мінівени не в змозі забезпечити адекватний захист. Висновок, що на задніх зіткненнях, підголовники деяких великих транспортних засобів надати бідним або маргінальні захисту. Підголівники повинні захищати пасажирів від травм шиї у нещасному випадку удару ззаду.

Хоча є кілька позашляховиків, які були дані хороші рейтинги на заднє зіткнення захист від зіткнення, Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) повідомляє, що серед автомобілів, які провели погано на їх краш-тестів включає в себе автомобілі, зроблені BMW, DaimlerChrysler, Ford, General Motors, Nissan, Toyota і.

За даними IIHS, краш-тести були зроблені з транспортного засобу із швидкістю 20 миль на годину. Навіть на такій швидкості, деякі кораблі не в змозі захистити своїх пасажирів. За даними IIHS, той факт, що великі транспортні засоби не в змозі адекватно захистити своїх пасажирів призводить до 2 млн. страхових випадків, які за оцінками, обійдеться страхової галузі близько $ 8,5 млрд. щороку.

“У стоп-енд-гоу приміських перевезень, у вас більше шансів потрапити в наїзді ззаду, ніж будь-який інший тип аварії”, сказав Девід Zuby, віце-президент страхової інститут дорожньої безпеки. “Це не головний подвиг інженерного проектувати сидінь і підголівників, які надають гарний захист в цих загальних аварій.”

IIHS провів краш-тести на 87 автомобілів, доступних на ринку сьогодні. Випробування включають в себе визначення захисту, обмеження транспортних засобів голову запропонувати водієві і пасажирам. З 87 автомобілів, п’ятдесят і чотири розраховані низька або гранично, два низьких рейтингів, що присвоюються в інституті. Дванадцять автомобілів отримали “прийнятним” рейтинги яких є друге місце в рейтингу визначається IIHS. Двадцять один транспортних засобів отримала найвищу оцінку «добре».

У відповідь на це, виробники автомобілів відзначили, що їх власні тести на безпеку є хорошими індикаторами чи їх підголовники, це може забезпечити адекватний захист. “Ми відчуваємо, що наші процедури випробувань дозволяє прогнозувати, наскільки добре наше місце / підголівники захистять водія і пасажирів від травм шиї у випадку удару позаду”, зазначив Білл Квонг виступаючи за Toyota.

Тим часом, IIHS Адріан Лунд відзначив в інтерв’ю, що вони бачать покращення в безпеки нових автомобілів, але не всі транспортні засоби вдосконалюються з точки зору безпеки. “Ми бачимо деякі поліпшення, але це не в усіх напрямках”, сказав Лунд. У нас ще є багато транспортних засобів там, що ми оцінюємо як маргінальні бідних. Насправді, 59 відсотків позашляховиків і пікапів і мікроавтобусів, що ми оцінювали ми дали маргінальних або поганий рейтинг для їх захисту шийного відділу хребта “.

За даними IIHS, транспортні засоби яких виконується погано в їх краш-тести є: BMW X3 з його BMW X3 частин і X5 моделі; Buick Rainier, Chevrolet TrailBlazer, GMC Envoy і Isuzu Ascender; Cadillac SRX; Chrysler Pacifica, Dodge Nitro; Ford Explorer і Mercury Mountaineer; Mitsubishi Endeavor; Hummer H3, Hyundai Tucson, Jeep Liberty, Kia Sportage, Lexus GX470 і RX, Nissan Xterra, Saab 9-7X; Suzuki XL7, Toyota 4Runner і Highlander.

Хоча ці транспортні засоби розміщені поганих відміток у краш-тестах, проведених IIHS, Лунд заявив, що споживачі повинні переконатися, що їх голова добре позиціонована, регулюючи висоту підголівників.