вибір ваш наступний автомобіль і всі його варіанти

Якщо ви готові купити ваш наступний автомобіль, ви, ймовірно, переживає психічні перелік на те, що саме ви хочете або вам потрібна. Сьогодні, вибираючи правильний автомобіль виходить за рамки, як це здорово виглядає, як швидко він іде і чи є вона економічна. Є так багато варіантів щодо опцій і можливостей зараз, що можна по-справжньому піти в місто, з їх рішенням.

Які деякі з цих функцій? Щоб почати, як про безпеку. Хоча безпека не в дзвони і свистки категорії, він має велике значення для багатьох людей. Якщо ви хочете знати, як автомобіль, який ви шукаєте за ставками безпеки мудрий, спробувати дослідження через такі організації, як добре зарекомендував себе Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) і Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA). У дослідженні, шукати виробників, які постійно досягати IIHS “Top Pick безпеки”. NHTSA нагороди 5-зірковий рейтинг автомобілів з найвищим аварії і перекидання безпеки.

Інші цікаві функції включають консолей. Консолі в області транспортних засобів пройшли довгий шлях. Сьогодні, виробники автомобілів виходять з так званим центром багатоцільових консолей. Такі консолей використовувати центр BIN які можуть бути налаштовані провести компакт-дисків, особисті речі або навіть ноутбук. Додайте до цього 12-вольта точки харчування і у вас є місце для зарядки електроніки. І, нарешті, прохолодним додатковий аудіовхід для iPod’ов та інших MP3-плеєрів поряд з невеликими слоти вбудованого в частині консолі для організації маршрутизації мережевих шнурів.

Накладні консолей і передові бардачков також допоможе ефективно використовувати простір. Ці накладні консолей або “літак стилі” консолі можуть включати в себе три великі бункерів, один маленький ящик, чотири вентиляційних отворів, чотири індикатори і до двох 8-дюймовий DVD розваг екранів (коли належним чином обладнано).

Бардачков також довгий шлях надто та утримувати набагато більше, ніж пару рукавичок. Деякі автомобілі поставляються з двома бардачков, які можуть бути відкриті в електронному вигляді. Існує навіть автомобіль, який дозволяє для зберігання дрібних особистих речей у тирі бен ліворуч від рульового колеса.

Як щодо миються внутрішні поверхні? Ця особливість, що деякі виробники автомобілів включає в себе реалізацію чорною уретанові покриттям підлоги утиліта, яка дозволяє возити брудні гірські велосипеди або вологою сноуборди, які можуть бути легко обливали з. Водонепроникний оббивки віталень (FXC називається – “тканини для екстремальних умов») тримає стільці без плям. Прогумовані підлог і водостійких сидіння з шви щоб нічого не пошкодити, коли змиті. Існує також задні розсувні зберігання лотків у деяких транспортних засобів, які розширюють 18 дюймів за задній бампер для простих навантаження і розвантаження. До 400 фунтів може бути розміщений на пристрої. Окремий задній лоток вантаж “оборотною,« Створення стіною бен Корисно для носити кульки або інші об’єкти з потенціалом, щоб ковзати. Асиметрична задні двері на деяких позашляховиків дозволяє легке завантаження, коли обидві закриті і відкриті. Короткий період з боку пасажира дозволяє користувачам легко навантаження вантажів у закритому стані, і довгі сторони водія забезпечує половину багажу / зберігання спорядження полиці, коли вниз.

Як щодо частково піддається Ледачі Сьюзан (обертові зберігання лоток) під пасажирським поверх – так є автомобіль з цим теж. Або висувною хімчистки гачка?

І зберігання? Багато виробників автомобілів розуміють люди хочуть все більше і більше місця для зберігання в своїх автомобілях. Сьогодні автомобілі поставляються з речами, як пасажирський відсік і супер відкидними сидіннями. Складні другого і третього ряду сидінь, які складаються в абсолютно плоский підлогу Інша цікава особливість. Коли місця знаходяться у вертикальному положенні, є багато місця для зберігання під підлогою.

Вибір нескінченний сучасних автомобілів, роблячи водіння і володіння вашого автомобіля більше задоволення, ніж коли-небудь. Тому, перш ніж вибрати ваш наступний автомобіль, складіть список предметів, які ви знайдете підвищать ваш досвід водіння і ходити по магазинах навколо.