вибір правильного кришкою кермо

Не смійтеся – це ще не купуючи покриття рульового колеса, ніж ходити в магазин, вказуючи, кажучи: «У мене буде, що одна”, передавши карту і йде. Є більше, ніж просто міркування знайти той, який добре виглядає в магазині, так що варто взяти трохи часу, щоб розглянути вашу покупку, перш ніж іти в будь-якому місці. Ціна, ергономіка, як це виглядає у вашому автомобілі – це тільки кілька моментів, щоб обміркувати, але кожен водій різні, і кожен автомобіль має свої ідеально підходить так немає правильних або неправильних відповідей.

Ціна така ж увагу при купівлі покриття рульового колеса, як і будь-які інші покупки. Ви можете купити найдешевший в магазині – і це може працювати добре для вас – але якщо ви стурбовані тим, не витрачаючи ні копійки більше, ніж ви можете зійти з рук те, можливо, ваші поточні кермо є правильним для вас. Діапазон цін буде вашим гідом – якщо це дотик $ 35, то це розкішна модель, $ 2, і цілком може бути просто купа соломинки склеїти. Середнього класу них цілком може бути вашим кращим вибором тут. Вони не плавляться в жарку погоду, і ваша картка не буде плавитися в машині.

Розмір вашого фактичного кермо є ще одним важливим керівництво. Там немає сенсу ходити в магазин автоаксесуарів, знайти один вам подобається зовнішній вигляд і виходив у піднесеному настрої, тільки щоб виявити, що він не підходить. Виміряйте діаметр і окружність власний кермо, і взяти їх в з вами. Більшість кришки буде насправді вже на упаковці, що діапазони автомобілях вони сумісні з, так що ви можете не піти так далеко, щоб взяти рулетку з вами у всі часи.

Навіть якщо це, здається, правильний розмір, тим не менш, покриття рульового колеса можуть бути проблеми, де підходять стурбований. Це нікуди не годиться, що має один, що ви можете отримати на кермі, а виглядає добре, але вільно висить один раз на. Багато людей там незграбні достатньо для цього, щоб бути причиною декількох автомобілів скупчення. Цілком імовірно, що кращим варіантом є регульованим, який може бути затягнутий шляхом шнур або навіть той, який стібки на. Крім того, розглянути матеріал, як він почувається на дотик і яке зчеплення він дає. Якщо вона добре виглядає, але має набуття свіжевиловленої лосось, то краще залишити на полиці.

Нарешті, зовнішність важлива. Ні, це не означає, ваш чоловік одружився на тобі, тому що ви дивіться гарячі в купальний костюм (хоча, якщо це так, престижність). Шлях покриття рульового колеса виглядає всередині вашого автомобіля може внести реальні зміни. Не купуйте той, який стикається з інтер’єром Вашого автомобіля – отриману візуальну безлад дійсно може бути відволікання, коли ви перебуваєте за кермом. Як зніяковіло ви збираєтеся бути, коли арешт запитує, чому ви потрапили в автомобіль попереду, і ви повинні сказати йому, що яскраві леопардові оздоблення керма викликало тимчасову сліпоту?