використання електроніки в автомобілях підвищених вимог для ASIC, ASSP і ПЛІС

Frost & Sullivan нещодавно оприлюднили свої нову доповідь про поточний стан ASIC, ASSP і FPGA ринках. У доповіді не тільки держави, як промисловість державами, але і прогнози, що буде тенденції на ринках, і які будуть проблеми, з якими йому доведеться зіткнутися.

У ході дослідження експерти проаналізували також інші фактори, які впливають на галузь безпосередньо, як і їх кінцевих користувачів. Вони також включати в свої дослідження кузов і шасі, центральна команда, телематики, силова передача, управління двигуном і безпеки, і водій відповідної інформації. Головне, що дослідження показують, що все більше і більше електронних пристроїв, що використовуються на автомобілях якої збільшився попит на ASIC, ASSP і FPGA.

Сьогоднішні транспортні засоби стають все більш і більш залежною від електронних компонентів. Різні системи транспортного засобу, які розробляються і проводяться сьогодні оснащені електронними системами, які допомагають механічних частин у виконанні ефективно. Системи вприскування палива для автомобілів покладаються на електронні компоненти, щоб створити двигун з правильним кількістю палива. Крім того, системи безпеки також покладаються на електронні схеми, щоб забезпечити оптимальну безпеку для водія і пасажирів автомобіля в разі аварії. Гальмівні системи також залежать від електронних компонентів, таких як антиблокувальна система (ABS). Без допомоги електронних компонентів, навіть високої якості частин, таких як компоненти гальм від EBC Гальма Пряма активність не буде виконувати в міру своїх можливостей.

Автомобільної спеціалізованої інтегральної схеми (ASIC), спеціалізована стандартних продуктів (ASSPs) і програмовані вентильні матриці (FPGA) ринки були досягнення великих успіхів, завдяки потребі на зазначені продукти в автомобільній промисловості. Збільшення кількості споживачів означає, що попит на зазначені електронні компоненти будуть рости. Інші фактори, які зробили необхідність електронні компоненти є державні мандати забруднення, безпеки та правила безпеки, а також нафтової кризи. Використання електронних компонентів також знижує виробничі витрати, так як людські помилки дуже сильно уникнути.

В автомобільній промисловості, введення розкішних особливостей також збільшило потребу в спеціалізованих електронних компонентів. Популярність гібридних автомобілів, як Toyota Prius популярним також збільшення попиту. Електронні компоненти необхідні на гібридних транспортних засобів з метою сприяння плавному зміни потужності від двигуна до м’яза електродвигуна. Інші обов’язкові системи безпеки також повинні електронних компонентів. Електронні системи стабільності покладатися на електроніку, щоб тримати автомобіль стабільної особливо на поворотах. Підвісні системи також залежить від електроніки як показали електронним управлінням незалежною підвіскою на роботу останнім масове виробництво автомобілів.

У зв’язку зі збільшенням попиту в таких галузях як очікується, генерувати значні доходи особливо на ринку Європейського регіону, де промисловість робить дуже хороший бізнес. У той час як Європа може стати провідним регіоном з виробництва інтегральних схем, ASSPs і ПЛІС, азіатські країни приєднуються до натовпу. Регіон став найбільш швидко зростаючих сегментів у зв’язку із зростанням продажів автомобілів у зазначеній галузі.

У той час як галузі може бути насолоджуючись успіхом, вони все одно повинні придумати більш світового класу електронних засобів автоматизації проектування програмного забезпечення, щоб забезпечити кращий сервіс для кінцевих користувачів. Жорстка конкуренція також очікувати, так як є компанії, які вже встановлені, яка зробить його важким для малих підприємств, щоб проникнути на ринок і частку їх претензії у частку на зростаючому ринку. Аналітики сказали, що є вірогідність того, що великі і стабільні компанії набувають невеликі компанії, щоб збільшити їх продуктивність. Аналітики також сказав, що на ринку електронних компонентів буде рости різко, як технології, використовувані в автомобілях, швидше за все, просування в майбутньому.