використовувати човнові мотори Поради щодо купівлі б двигуни човни

Отже, ви вирішили купити двигуни човна, тому що це, можливо, дешевший в порівнянні з покупкою зовсім нові елементи. Проте, щоб отримати найкраще з ваших грошей, ви повинні бути дуже мудрим про вашому виборі, оскільки вартість ремонту дійсно складають у довгостроковій перспективі.

# Уважно оглядати

По-перше, зовнішні пошкодження, як тріщини і корозію ознаки пошкодження внутрішніх так що слідкуйте за ними. Вони можуть стати дорогим ремонтом які найчастіше призводять до потопаючої човні, фінансової точки зору.

По-друге, якщо це підвісний двигун, огляньте карданний вал для вигнутих частин. Ви можете зробити це, дивлячись на кінці гвинта Hubis коли вона крутиться N Товар коливання означає, що використовувати двигуни човна може бути у хорошому стані.

По-третє, і це дуже важливо захистити себе від скарг вкрадену човен, перевірте табличку для його повної моделі та серійний номер. Якщо вона здається підозрілою, то, ймовірно, не є безпечною покупкою.

# Уважно слухати

Запитайте власників працювати стара двигуни човна на обох простою і повної швидкісних режимах. Це дуже важливо, оскільки проблеми, пов’язані з карбюратором і запаленням коштують дуже дорого.

Крім того, ви повинні перевірити, що моторний човен може легко обробляти перехід від нейтрального за зверненням назад і нейтральних переслати. Вам залишиться тільки усвідомити важливість цих функцій при швартуванні човна.

Якщо ви можете мати довірений механік човни, щоб дати пораду, то краще для вашої полюванні за право використовувати двигуни човна. Зрештою, він більш кваліфікований, щоб перевірити їх, ніж ви!

# Закрити продаж

Якщо ви вирішили, що ви збираєтеся придбати двигуни стара човен, то ви повинні прийняти попередні кроки, щоб закрити продаж. Будь то онлайн або оффлайн, ви повинні захистити себе від недобросовісних продавців, які можуть мати підроблені документи на зазначених двигунів.

Таким чином, завжди просіть правових документів з продажу таких як отримання покупки з викладенням дати здійснення операції, сума покупки в тому числі авансових платежів, технічні характеристики човнових моторів особливо їх моделі та серійний номер, і підписами обох зацікавлених сторін .

Незабаром ви будете мати свій човен використовували двигуни харчування вашу поїздку!