винахідник гібридного автомобіля

Гібридний автомобіль є засобом пересування з використанням двох джерел живлення. Він використовує акумуляторні системи зберігання енергії виявлені на борту, а також джерело живлення паливом як рушійна сила автомобіля. Автомобіль забруднює менше і споживає менше палива. Віктор Вука (1919 – 2005) був інженером-електриком і підприємець і винахідник гібридного автомобіля. Він народився в Нью-Йорку і отримав ступінь бакалавра в Колумбійському університеті в 1939 році.

У 1962 році Вука підійшов засновник Motorola автомобілів, Рассел Фельдман, який визначив забруднення від автомобілів як один з найбільших проблем навколишнього середовища. Він хотів з’ясувати, шляхи вирішення цієї проблеми. Під час 1960-х і 1970-х років, Вука думав над цією проблемою і зв’язався з транспортних засобів. Після значний обсяг роботи, він поєднував з низьким рівнем викидів переваги електричного автомобіля з потужністю бензинового двигуна виробляти гібридне транспортний засіб, ефективне перетворення автомобіля Buick Skylark з 20 кВт постійного струму електродвигуна і RX- 2 роторних двигунів Mazda.

Транспортний засіб було випробувано на викиди розслідування з охорони навколишнього середовища лабораторії, де вона набула більш ніж у два рази паливну економічність автомобіля, перш ніж він був звернений. Темпи викидів транспортних засобів були також тільки дев’ять відсотків з тих, газу двигуном. Здавалося, що Вука винайшов новий гібридний автомобіль. Спочатку Вука не отримав ніякої відповіді на його ідеї, за розробку гібридного автомобіля. Він був дуже сильно засуджений за невіру в повній електричної системи. Чи буде допомога друга, Чарлі Розен, який також вірив у те, що гібридні автомобілі могли зробити, і досягнення, і Вука Розен створив нову компанію, щоб розвивати свої ідеї гібридного автомобіля і зробити його життєздатним на ринку і бути використаний як автомобіль, який люди буде використовувати кожен день.

Вони хотіли бути гібридним автомобілем, який створений рішенням проблем авто-забруднення. Як винахідник гібридні автомобілі, робота Вука протягом усього його життя дав йому назву «дідусь електричних і гібридних автомобілів в Сполучених Штатах. Незважаючи на всі його старанну роботу в шістдесяті і сімдесяті роки, однак, гібридні автомобілі тільки почали з’являтися в автомобільному ринку в кінці 1990-х. Вони в даний час стає виключно популярним, як люди, які розглядають їх як спосіб допомогти навколишньому середовищу, і тих, хто бачить його як спосіб заощадити кошти.

Для отримання інформації про покупку і продаж нових і старих автомобілів і мотоциклів відвідати http://www.bharathautomobiles.com/index.php