внесення змін заради ваших гальм

Ви повинні знати деякі речі про вашому автомобілі, то ви погодитеся, що зміни в рідинах це завжди добре для транспортного засобу. Те ж саме відбувається з гальмівною рідиною. Так, ви прекрасно розуміємо, що вона повинна бути змінена, час від часу, але я не впевнений, як багато хто з вас дійсно знають, як правильно це зробити.

Книги говорять, що ви не можете використовувати той же гальмівної рідини протягом часу, що перевищує двох років. Таким чином, заміна повинна проводитися кожні два роки або 24 000 миль. Для деяких додаткову безпеку, професійний технік гальмо повинен перевірити стан рідини з точним випробування лічильника безпеки рідина. Це буде вставлений в бачку головного циліндра, щоб записати кипіння рідини.

Основною причиною забруднення гальмівної рідини є те, що вона може дуже легко забруднюватися. Ця рідина поглинає вологу, яка працює свій шлях через гідравлічну систему. У разі, якщо умовах гальмування бути важким, волога в перегрітої рідини випаровується, і ефективність гальмування зменшується. Пояснення всього цього є те, що температура кипіння води нижче, ніж одна з гальмівної рідини. Ви можете отримати ці сильно порушенні умов, під час водіння в гірських і горбистих місцях або при буксируванні причепа, так що ви повинні звернути особливу увагу в таких випадках. Тим не менш, це не тільки ситуацію з такий ризик. Навіть за нормальних умов руху, якщо гальмівна рідина серйозно забруднена, можна також бачити це умова розвиватися. Не кажучи вже про те, що рідина не тільки уразливі для випаровування, але він може навіть заморозити.

Гальмівна рідина повинна підтримувати стабільну в’язкість у всьому діапазоні робочих температур. Гальмування може бути порушена, якщо гальмівна рідина дуже товста або занадто тонка. Крім ризику випаровування, волога створює додаткові проблеми для власників транспортних засобів, оснащених антиблокувальною системи гальмування. Він може отримати, щоб витрачати великі суми грошей для того, щоб замінити всі іржаві і корозії компонентів такої системи потребує. Тому, якщо ваш автомобіль буде оснащений такими антиблокувальною гальмівної системи, ви повинні бути готові до гіршого. Краще рішення, щоб це ніколи не залишивши ситуацію без належного розгляду на більш тривалі періоди часу!