вода автомобілів – великі переваги ведення свій автомобіль на воді

Вода – автомобіль

вигоди від запуску свій автомобіль на воді, ви повинні знати, як ця технологія працює в першу чергу.

Через хімічний процес називається електроліз, зараз ми перебуваємо в стані витягти з води HHO. HHO, також відомий як Klein газ, потім піддають згорання для отримання енергії для автомобіля, з утворенням води і кисню в якості чистого побічних продуктів. Цей простий процес забезпечує багато великі переваги, які ви можете насолоджуватися економічно та екологічно.

Перевага 1: масивні заощадження

Перетворення комплектів, необхідних для вилучення HHO, можна зробити легко, використовуючи доступні матеріали з Вашого місцевого господарського магазину. Витративши трохи на це призведе до великої економії в майбутньому, як ви повинні були б менше покладатися на газ, який сьогодні зростанням цін. Так, витративши $ 100 – $ 300 на такі інструменти допоможуть вам економити кошти більш ніж $ 300 в найближчі роки. Це безумовно було б мудрим інвестиції, щоб зробити, якщо ви хочете продовжити боротьбу із зростанням цін на газ і зміст вашого автомобіля в майбутньому. Таким чином, за допомогою більш ніж 50% води замість звичайного дизельного палива і бензину, разом з цієї нової технології, ви зможете використовує до половини загальних витрат на паливо. Заощадження, які Ви отримуєте від цієї нової технології дозволить вам витрачати більше коштів на інші області, а не.

користь 2: підвищення ефективності

Установка конверсійний комплект для створення HHO приносить більшої паливної економічності вашого автомобіля. Більше пробіг досягається при кожній реакції горіння як більше енергії виробляється всередині така ж кількість літрів палива вставив Таким чином, оптимізація використання цієї технології дозволяє подвоїти свій пробіг або підвищення ефективності газу більш ніж на 40%, переводячи на краще заощаджень. З воднем працює у вашому автомобілі, ви також знайдете, що ваш автомобіль рухається плавно і швидко з плином часу.

користь 3: захист навколишнього середовища

Процесі електролізу не виробляє ніяких шкідливих чи токсичних газів. Крім того, спалювання HHO виробляє тільки воду і кисень, таким чином позитивно користь навколишньому середовищі. Порівняйте цю нову технологію спалювання палива, як бензин або дизельне паливо, яке виробляє окис вуглецю, негативно впливає на Землю, біг автомобілів на воду буде ідеальним вибором. Сьогодні, повітря, яке ми вдихаємо забруднена токсичних газів, як окис вуглецю, які завдають шкоди нашим тілам, так як більшість водіїв не знають кращого способу, щоб живити їх поїздки. Іншими словами, використовуючи воду разом з газом в якості палива, дозволить значно скоротити негативний вплив, що рух по дорозі є на нашій землі.

Посібник 4: кращого використання двигуна

Ви отримуєте більше пробіг вашого автомобіля з палаючим води; згоряння буде з тією ж швидкістю спалює ваш бензин, з тією ж кількістю палива ви покладете в ваш автомобіль, так буде кількість води, бути. Це додасть вашій машині потрібний пробіг вона повинна з більшою ефективністю, принаймні на 50%, тим самим позбавляючи вас достатньо

Так що це таке, бути попереду свого часу і приєднатися до команди людей з нової революції на автомобілях і почати свій автомобіль на воді

Вода – автомобіль