вода паливо – diffences між будівництво та придбання

Недавні повідомлення ЗМІ почали говорити про системи вода паливо нещодавно внаслідок безупинно зростаючих цін на бензин. Просто з рік тому, люди успішно побудови та встановлення води паливних систем, які дають деякі дійсно відмінні результати в весь модельний ряд автомобілів, вантажівок і позашляховиків. Тільки через дванадцять місяців там вже експерти паливі води і є навіть вода паливо конвенцій, де люди з перетворення води палива зібратися разом і показати свої економії палива, водневих автомобілів.

Гіди, які покажуть вам, як саме зробити HHO перетворення тепер доступні з покроковими інструкціями про те, як запустити свій автомобіль на воді. Проблема в тому, що хоча технологія успіху, ви повинні бути обережні, що ви отримаєте зрозумілою версії. Є дуже багато людей, які просто не виконують свою роботу належним чином, і не йдуть в проблему тестування перетворювача HHO для себе, так що ми тільки змогли знайти 2 життєздатні продукти з вихідного списку з 12.

У рамках цих 2 гіда HHO ви знайдете внутрішній погляд на продукт з ілюстрованими фотографіями та покроковим керівництвом, які були випробувані і протестовані професійними води палива експерти, які встановлюють ці системи вода паливо для життя. Деталі, необхідні для успішного перетворення підійти до між $ 75 і $ 150, так що це не займе у Вас багато часу, щоб зробити це знову економія газу.

Найчастіше ці води палива комплекти або системи HHO перетворення, як їх іноді називають, щоб насправді досить проста вписатися і матеріали можуть бути підібрані у Вашому місцевому господарському магазині або навіть через Інтернет. Це займе близько 2 годин, щоб встановити систему водою паливом і ви дійсно не можете піти не так, просто дотримуючись покроковим керівництвом.

Єдиний клопіт питання, що більшість людей в тому, чи є вони вам просто купити комплект HHO прямо або спробувати чи і насправді побудувати один на свої власні. Відповідь насправді вниз тільки, скільки механічну здатність людини має.

** Процес купівлі води в системі палива полягає в купівлі коробкового продукту до, який поставляється з гарантією. Вона буде поставлятися безпосередньо до Вас попереднє тестування, але ви отримаєте рахунок за близько $ 500.

** Існує ніяких сумнівів, що при встановленні саморобного води Fuel Saver означатиме набагато менше в кінцевій вартості перетворення HHO, хоча є пара складних частин і правильної установки цих може істотно змінити ефективність води паливної системи. Це всього лише питання терпіння і трохи завзятості і після декількох первинних тестів ви скоро бути поліпшення ваш пробіг газу.

Це тільки верхівка айсберга, наскільки альтернативні джерела палива, то, особливо з цінами на газ, оскільки вони є на даний момент, і важко сказати, коли цей цикл зупиниться. Ви повинні поглянути на інші предмети, перелічені за посиланнями нижче, і знайти «дешевого палива доповіді води», який допоможе вам знайти найкращі перевірені паливної системи водою.