водневих паливних елементів автомобілів в чисте майбутнє

Як Йоги Берра сказав, це дежа вю знову і знову. Ціни на нафту стрімко ростуть через дах. Експерти турбуватися про пік нафти, яка, за прогнозами, викликають у всьому світі конкуренція за обмежені запаси. Повертаючись до газової кризи 1973 року народження, Америка це передбачити. Тим не менш, вона не зробила жодних конкретних кроків відійти від пристрасті до брудне масло. Навіть тоді, коли існує рішення з водневих автомобілів на паливних елементах.

Негативи прикріплені до нашої залежності від викопних видів палива, добре відомі. Emitting обсяги викидів парникових газів в атмосферу вносить свій внесок у потепління планети. Хоча є дискусії в експертному співтоваристві щодо обсягу та причин цього потепління, загальновизнано, що вона існує і не може привести ні до чого хорошого.

Деякі кажуть, що наша доля була вирішена понад півстоліття тому, коли президент Ейзенхауер приступив до широкомасштабної програми міждержавного будівництва шосе. Це призвело в передмісті сьогоднішньому і його кореляції вимоги особистого користування транспортним засобом. Якщо Америка розвивалися по-різному в більш міський характер, то громадський транспорт буде життєздатною альтернативою. Це, очевидно, не відноситься до більшої частини країни.

Залежно від наших автомобілів, щоб змусити нас робота і діяльність усіх інших життя, у нас немає вибору, окрім як жерти мільярди галонів газу. У той час як технології у всіх інших аспектах швидко розвивалася, ми їздимо в автомобілях спалювання же основних видів палива вони зробили поколінь тому. Однак, тобто тих, хто шукає альтернативи. Багато хто стверджує, що вони все ж існують.

Одним з таких альтернативних відноситься до простий елемент. Цей елемент являє собою водень. Це слово часто асоціюється з потужністю від сонця до водневої бомби. Існує, однак, набагато більш ручними і корисного використання для водневої енергетики. Коли використовується ефективно через паливні елементи, водень може бути лікування в нашій нафти наркоманії.

Є кілька перешкод для заміщення водню на викопні види палива. Перші в основному були подолані. Виробництво водневих автомобілів був досягнутий в лабораторії розвитку. Дуже дорогі, так як більшість нових технологій, ціна знизиться протягом довгого часу з більш ефективної технології виробництва та обсягу продажів. Пам’ятаєте, скільки ви заплатили за це перша бета-макс в порівнянні з DVD сьогоднішні ціни на гравця?

Широке поширення зажадає місць вздовж дороги, щоб перезарядити клітини. Ми, очевидно, побудовані з даний час для підтримки наших заповнення резервуарів з газом. Як би ми виробляти водень і потужності необхідних процес? Існує багато суперечок з цього приводу. Деякі вказують на сонці використанням сонячних батарей для живлення виробництва водню при цих нових заповнюватися станцій. Інші вказують на будівлю з інфраструктури ядерної енергетики для підтримки цієї величезної додатковий попит, який буде представлений на безліч станцій з виробництва водню.

Є багато питань, і кілька технологічних проривів перш ніж ми всі водіння водневих автомобілів на паливних елементах. Тим не менш, зростання цін на газ цілком може виявитися стимулом прискорення прийняття паливних елементів. Очистіть і можливо, заснованого на повністю поновлювані джерела, як сонце, ці автомобілі можуть бути відповіді на наші молитви.