вологі закису ін’єкцій для Acura Integra

Acura Integra був фантастичний автомобіль і досі, але це не сумно це не зняті з виробництва. Acura Intgra все ще дуже популярне транспортний засіб в основному через його знаменитого Type-R, GS-R двигун. Це був 1.8L двигун з 16 клапанами, сушіння, двома верхніми розподільними валами із змінними фазами газорозподілу і електронного управління ліфтом (VTEC), яка здатна проводиться 195Hp @ 8000 обертів на хвилину. Не надто погано, враховуючи, що велика частина м’язів машин 60-х років тільки справив 250к наявності.

Тепер додайте заголовки, турбокомпресором і холодного повітря, і ви можете натиснути, що цуценя до 350 л.с.. Z28 Camaro, 350 LT-1 виробляється тільки 300 к.с. запасу і Integra представляє собою частину ваги, не кволі.

Wows Тепер давайте додамо Закис ін’єкцій оксид, щоб дати нам, що останню хвилину додатковий імпульс кінських сил, щоб ми могли здути всі змагання. Солодкий ви думаєте.

Мокрий закису комплекти пропонуємо Acura Integra, потужний імпульс сили. Нікуди від 25 к.с. до 200 к.с. за ціною близько $ 650,00, мокрий закису комплекти спосіб виробляти великі кількості енергії на короткий інтервал. Закис комплекти пропонуємо найсучасніші технології, щоб гарантувати, що ваш автомобіль працює належним чином при використанні закису. Ці комплекти забере близько 2 годин в установці і досить прості в установці.

Комплекти сучасного світу пропонуємо вам 2 заходи безпеки. Перший Активне управління палива, (який запатентований ZEX закису компанія), є комп’ютерна техніка, який підключається до ECU для контролю, якщо ваш автомобіль працює, щоб спертися, чи багатих цьому може мати руйнівні наслідки, якщо він робить. Ця система призначена для регулювання потоку закису або відрізати його в цілому, якщо ця помилка. Другим широко відкрита дросельна заслінка моніторингу практику звільнення від вашої закису вашу пляшку комплекти тільки при WOT. Це захід безпеки, тому що ви хочете більше палива в камері згоряння для закису.

Ці дві системи разом те, що захистити тривалий термін служби двигуна. Вони захищають його від будь-яких негативних наслідків, які можуть виникнути в результаті використання закису комплектів. У минулому закису комплекти отримав погану репутацію за свою ненадійні. Але завдяки сучасній технології все, що можна зрушити в бік, як минулих казок. Захист двигуна становить 90 відсотків настройка різкості: підключи і грай дію зробить це за вас.