володіють Chevrolet в Чикаго, що ви робите, коли все, що ви можете подумати про те, Chevy це, Chevy, що …

Згадайте, коли ви були дитиною, і ви завжди отримували ті чи Hot Wheels Tonka легкових і вантажних автомобілів для особливих випадків? Аж до приблизно неповну середню школу, я не вважав, що, щоб бути моїм улюбленим ділом: збиратимуть автомобілі, які я сподівався мати коли-небудь. Автомобілі, які завжди стирчали не менше, були старої школи Camaros. Щось про них просто дав мені справжній вибух адреналіну, і змусив мене бачення відчуття крейсерською з вершини вниз. До тих пір, як я пам’ятаю, і ще більше, я припускаю, Chevy і Форд (і дивним чином Pontiac) завжди була свого роду конкуренція річ відбувається. Тим не менш, завжди було щось, про Camaro, який, здавалося, щоб підштовхнути мою уяву.

Коли Chevy вирішила зупинити виробництво Chevy Camaro, це був сумний день для багатьох любителів автомобіля м’язи. Навіть хлопці, які люблять Mustang і Firebird, ймовірно, були засмучені, тому що велика позачасовий суперництва, здавалося, зникає. Тим не менш, з усіма Галас навколо повернення Camaro, це якось здається, що може бути, це коштувало чекати. Варто тортур.

Я впевнений, що ви, мабуть, бачили хлопців, які бродять навколо в автосалонах, і тиняються на стоянках торгових центрів, що виставляють напоказ свої двигуни, інтер’єр, і нові гаджети. Це величезне задоволення. Ці хлопці вкладаємо багато часу і грошей в їх захоплення. Коли ви говорите двигунів, кузовні роботи, і цінність колекціонера, це не дешеве хобі. Я думаю, можна з упевненістю сказати, що це іноді може здатися таким же сильним, як культ. Chevy любителів виразно подорожують зграями.

Отже, що ж робити, якщо все, що ви можете подумати про те, Chevy це, Chevy, що? Ну, автомобільного клубу це відмінна ідея для початківців. Таким чином, ви можете підтримувати зв’язок з людьми, які мають такий же пристрастю, як ви. Отримати поради, рекомендації, і дати іншим зворотний зв’язок про ваш досвід, ніби як без братерства коледжу.

Тому що це триває вже так довго, і, ймовірно, триватиме набагато довше, ніж я дбаю, щоб уявити собі, завжди є притулок ви можете знайти, коли мова заходить про автомобілі Chevrolet м’язи. Якщо ви не можете знайти місцеві автомобільні клуби, ви завжди можете знайти в Інтернеті, попитати, або коли на худий кінець, піти в місцевий торговий центр, поп ваш капот, і дивитися глядачі починають чарівно з’являються! Автомобілі Chevy м’язів: там немає нічого, як їх ‘.