вручну мити автоскла

Склоочисники неймовірно корисні винаходи, які дозволяють нам мити вікна злегка під час водіння. Це означає, що якщо велика кількість бруду вдарив нашого вітрового скла, ми можемо потім витріть його і нести на водіння без необхідності виходити з автомобіля (що більш важливо, значить, ми все ще може їздити, коли він, AOS дощ). Тим не менш, в деяких випадках це геть, АОТ бути досить жорсткою, щоб видалити сліди, залишені сказати соку рослин і пташиного посліду. У цих випадках, то щось більш важких необхідна для забезпечення вікна так само чисті, як вони могли бути і так видимість також оптимальним. Те, що щось в питанні жиру ліктя, і час від часу вам буде необхідно вручну мити вітрове скло та інші вікна вашого автомобіля для того, щоб дати йому найчистіший можливий погляд.

Часто це матиме сенс робити це, коли очищення решти частини автомобіля, як вам буде потрібно головним чином тим же обладнанням. По суті, це буде складатися з відра мильної води і тканини, які потім можна використовувати, щоб витерти вікон. Переконайтеся, що ви використовуєте великі широкі дуги, щоб охопити якомога більше автоскла на одному диханні, як це можливо, і починатися зверху, щоб уникнути брудної води, що капає вниз і гублять роботу, яку ви, Äôve вже зроблено. Ви також хочете, щоб переконатися, що мильна вода добре розбавляють таким чином, щоб він мобільного, АОТ занадто мильній воді. В іншому випадку іронічно мило може залишити сліди насправді в тому, що буде важко зрозуміти, з коли вона висохне, А. І. потенційно гірше, ніж бруд, яка була там в першу чергу. З цієї причини ви можете також використовувати спеціально розроблені скла, які залишать менше знака.

Ви також повинні переконатися, що ви промийте автомобіль вниз ретельно після очищення
зі шлангом на високий настройку, Äòblast, АТ з неї залишки мильного розчину. Після цього ретельно витріть їх сухою тканиною, щоб запобігти знаки залишилися на воді, яка знову може відняти у вас блиск, Aore збираєтеся.

Це, AOS також важливо час від часу пам’ятати, щоб прибрати вікна зсередини. У той час як всередині мобільної, АОТ піддаються елементи таким же чином, він все ще може збирати пил і стає брудною в інші шляхи і може зробити це так само, як важко побачити з вікна. Для цього ви будете використовувати приблизно такий же процес, використовують набагато тканини сушарка. Тут вікна спрей переважніше відро з водою, як це викличе менше води, щоб капати на інтер’єр вашого автомобіля (його доцільно скласти деякі рушники з цієї причини може зловити будь-яку бродячих капає). Знову переконайтеся, що ви витерти це ретельно.

Після того як ви, Äôve зробили все це, якщо ви знайдете його, AOS ще важко зрозуміти, з вашого вікна або, що є знаки, які насправді є чіпси, то вам потрібно ремонт автоскла або заміна автоскла, щоб отримати ваше лобове скло дивлячись, як добре, як нова і для забезпечення оптимальної безпеки дорожнього руху.