встановити водневий паливний елемент системи у вашому автомобілі і отримайте на 40% більше, МПГ

MPG системи є фахівцями в HHO гібридних рішень, забезпечуючи гібридні комплекти HHO водню для збільшення ваших транспортних засобів миль на галон і знизити викиди CO2 і дорожній податок.
Водень називають іноді газ Брауна або HHO. Водень є кращим рішенням або газу добавки для підвищення вашого пробігу. HHO газ був переданий як водень на вимогу, але що ви отримуєте 2 газів, коли зламався, водень і кисень. Те, що ви побачите, буде меншим забрудненням від вашої вихлопної труби Lowing ви вуглецевий слід.

HHO газ отримують з процесу, званого електролізу, який перетворює воду на водень і кисень. Це робиться в рамках генератора HHO, який зазвичай встановлюється в порожнину між переднім бампером і радіатором, як тільки ваш двигун почне працювати. Гази потім біжіть вздовж до випарником / барботера які seporates водяної пари від газу, в результаті чого чистий кисень і водень (HHO). Цей газ HHO пробивається в основну трубу повітрозабірника двигуна і потім змішується з вашої бензин / дизель в камері згоряння робить ваш витрата палива набагато більш ефективно.

Включіть ваш автомобіль в гібрид HHO з однією з наших систем водню сьогодні.

Перелік послуг

Повна Водень Гібридні системи – генератори водню – водень Випарники – HHO O2 подовжувачі – HHO EFIE Підсилювачі – Тестування водневої системи – HHO Гібридні тестування – Водень Гібридні установки у вашому домі чи на роботі. У тому числі вечорами і на вихідних.
Історія водневих паливних елементах
Принцип роботи паливного елемента був виявлений німецький учений Християн Фрідріх Шенбайн в 1838 році і опубліковані в одному з наукових журналів того часу. На основі цієї роботи, перший паливний елемент був продемонстрований валлійська вчений і адвокат сер Вільям Роберт Grove в лютому 1839 виданні філософського журналу Journal і науки, а потім накидав, в 1842 році, в тому ж журналі. Паливних елементів він використовував подібні матеріали в фосфорну кислоту паливних елементах сьогодні.

У 1955 р. В. Томас Grubb, хімік працював у компанії General Electric (GE), подальша зміна оригінальної конструкції паливного елемента з використанням сульфовані полістиролу іонообмінні мембрани в якості електроліту. Три роки по тому інший хімік GE, Леонард Niedrach, розробили спосіб нанесення платини на мембрану, яка служить каталізатором для окислення водню необхідні і реакції відновлення кисню. Це стало відомо як “Грабба-Niedrach паливних елементах. GE пішли на розвиток цієї технології з НАСА і McDonnell літака, що призвело до його використання в ході реалізації проекту Близнюків. Це було перше комерційне використання паливних елементах. Він не був до 1959 року, що британський інженер Томас Френсіс Бекон успішно розробила 5 кВт стаціонарних паливних елементів. У 1959 році команда під керівництвом Гаррі Ihrig побудували 15 кВт Паливний елемент трактор Елліс-Чалмерс яка була продемонстрована в США на ярмарках. Ця система, що використовується гідроксиду калію в якості електроліту і стиснутий водень і кисень як реагентів. Пізніше в 1959 році, Бекон і його колеги продемонстрували практичні п’ять кіловат блоку здатні харчування зварювального апарату. У 1960 році Пратт енд Уїтні ліцензію Бекона патентів США для використання в космічної програми США на постачання електроенергії та питної води (водню і кисню, що легко доступні з борту корабля танків).

UTC Power United Technologies Corporation дочірня була перша компанія з виробництва та комерціалізації великого стаціонарного системи паливних елементів для використання в якості когенераційної електростанції в лікарнях, університетах і великих офісних будівлях. UTC Power продовжує продавати цю паливних елементів як PureCell 200, 200 кВт системи (хоча незабаром буде замінений 400 кВт версії, очікується у продажу в кінці 2009 року). UTC Power продовжує залишатися єдиним постачальником паливних елементів в НАСА для використання в космічних апаратах, забезпечивши Аполлон, і в даний час програми Space Shuttle і розробляє паливні елементи для автомобілів, автобусів і веж стільникового зв’язку, компанія має продемонстрував перший паливний елемент здатний починаючи умовах заморожування з його мембрана протонного обміну.

Ефективність паливних елементів

Ефективність паливних елементів залежить від кількості потужності, споживаної від нього. Креслення більше потужності означає брати більше струм, який збільшує втрати в паливному елементі. Як правило, чим більше потужність (струм) звертається, тим нижче ефективність. Більшість втрат проявляються як падіння напруги в клітці, тому ефективність клітини майже пропорційна його напруги. З цієї причини він є загальним для відображення графіки напруги від струму (так звані поляризаційні криві) для паливних елементів. Типовий елемент працює на 0,7 В має ефективність близько 50%, а це означає, що 50% енергії, вміст водню перетворюється в електричну енергію, а інші 50% будуть перетворені в тепло. (Залежно від конструкції системи паливних елементів, деяка кількість палива може залишити систему непрореагировавшего, надання додаткових втрат.)

Для операційної водню клітини в стандартних умовах, без витоків реагентів, ефективність дорівнює напруга елемента поділене на 1,48 В, на основі ентальпії або теплотворної реакції. З тієї ж клітці, другий закон ефективність дорівнює напруга елемента поділене 1,23 В. (Ця напруга залежить від використовуваного палива, і якість і температури комірки.) Різниця між цими числами представляє різницю між ентальпією реакції і Гіббса вільної енергії. Ця різниця завжди з’являється у вигляді тепла, а також будь-які втрати в електричних ефективність перетворення.

Паливні елементи не є тепловими двигунами і так ККД циклу Карно не має відношення до термодинамічної ефективності паливних елементів. Часом це спотворив, кажучи, що паливні елементи звільняються від законів термодинаміки, тому що більшість людей думають термодинаміки в термінах процесів горіння (ентальпія освіти). Закони термодинаміки справедливі і для хімічних процесів (вільна енергія Гіббса), як паливні елементи, а максимальне теоретичне ефективність вище (83% ефективні при 298K у разі водень / кисень реакції) в порівнянні з циклом Отто термічний ККД (60% за стиснення 10 і ставлення питомих теплоємність 1,4). Порівняння обмежень, що накладаються термодинаміки не є хорошим предиктором практично досяжних рівнів ефективності. Крім того, якщо рухової є метою, електричну потужність паливного елемента повинен все ще бути перетворена в механічну енергію з іншого ефективністю краплі. У зв’язку із звільненням претензії, правильна претензія в тому, що “обмеження, що виникають з другого закону термодинаміки на роботу паливні елементи набагато менш серйозними, ніж обмеження, що накладаються на звичайних систем перетворення енергії». Отже, вони можуть мати дуже високу ефективність у перетворенні хімічної енергії в електричну енергію, особливо коли вони працюють при низькій щільності потужності і з використанням чистого водню і кисню в якості реагентів.

Слід підкреслити, що паливний елемент (особливо високій температурі) може бути використаний як джерело тепла в звичайному двигуні тепла (система газової турбіни). У цьому випадку дуже високий ККД прогнозується (більше 70%).

На практиці

Для операційної паливних елементів на повітрі, втрати через системи подачі повітря також повинні бути прийняті до уваги. Це відноситься до наддуву повітря та осушення його. Це знижує ефективність значно і доводить її близьку до двигуном з запалюванням від стиснення. Крім того, ефективність паливних елементів зменшується при збільшенні навантаження.

Бак до колеса ефективність транспортного засобу паливного елемента більше 45% при низьких loadsand показує середні значення близько 36% при їздового циклу, як NEDC (New водіння європейський цикл) використовується в якості тесту. Порівнянних NEDC значення для транспортного засобу Diesel становить 22%. У 2008 році Honda випустила паливних елементах електричних транспортних засобів (Honda FCX Clarity) з паливом стек стверджуючи 60% бака до колеса ефективності.

Важливо також, щоб втрати на паливо виробництві, транспортуванні та зберіганні до уваги. Паливних елементів автомобілів, що працюють на стиснутому водні може мати силової установки до колеса ефективність 22%, якщо водень зберігається у вигляді газу під високим тиском, а 17%, якщо вона зберігається у вигляді рідкого водню. На додаток до виробництва втрати, більше 70% електроенергії в США “, використовувані для виробництва водню походить від теплової енергії, яка тільки має ККД 33% до 48%, в результаті чого чистий приріст виробництва діоксиду вуглецю за допомогою водню в транспортних засобах. Однак більше 90% всіх водень отримують шляхом парової конверсії метану.

Паливні елементи не можуть зберігати енергію як акумулятор, але в деяких додатках, таких як автономні електростанції на основі розривних джерел, таких як енергія сонця або вітру, вони поєднуються з електролізерів і систем зберігання даних для формування системи зберігання енергії. Загальна ефективність (електрика на водень і назад в електрику) таких рослин (відомий як туди-назад ККД) становить від 30 до 50%, залежно від умов. У той час як набагато дешевше свинцево-кислотна батарея може повернутися близько 90% електролізерів / паливних елементів система може зберігати невизначений кількості водню, і, отже, краще підходить для тривалого зберігання.

Тверді паливні елементи виробляють екзотермічного тепла від рекомбінації кисню і водню. Керамічна може працювати так жарко, як 800 градусів за Цельсієм. Це тепло може бути перехоплений і використаний для нагріву води в мікро теплоелектроцентралі (ТЕЦ-м) додатка. Коли спека захоплений, загальна ефективність може досягати 80-90% на одиницю, але не вважає виробництво і розподіл втрат. ТЕЦ, існуючих в даний час для європейського ринку додому.