встановити ксенон захований світло в автомобілі для високої освітленості і низької вартості

Кілька передових технологій в галузі освітлення прибув на місце події у вигляді Ксенонові фари HID, які дали традиційні галогенні фари балотуватися на свої гроші. Ксенонові фари краще в кожному аспекті, ніж галогенів. Вони є більш економічно і енергетично ефективні і останній навіть у десять разів довше. П’ять разів більше світла, також породжується Ксенонові фари HID. Якщо популярність ксенонових ламп триває, як це, ви скоро побачите, Галогенні лампи відсутня автомобільних фар.

Xenon HID сприяє більше, тому що проходження кордону між світністю і тьмяність світла Ксенон більш чітка, ніж галогенні лампи, отже, існує набагато менше світла, відбитого від фар автомобіля, що наближався використанні цих ламп і відблиски не турбує водіїв, крім того що вони дивляться просто на світло. Це може мати місце тільки з драйверами можуть не звикли ще до таких блискучих, але обмежений, фари. Але, вони незабаром буде.

Давайте тепер розумію, як Xenon HID працює. Мікро-ксенонових ламп заповнюють інертними газами, у тому числі, звичайно, ксенон, і не містить ніяких ниток на відміну від звичайних ламп розжарювання. В якості заміни, він включається, коли електрична дуга виникає між двома електродами металевого вольфраму. Також названий високої інтенсивності (HID) лампи, або просто HIDs, ксенонове світло також забезпечується електронним стартером і баласту, щоб запустити і підтримувати цю дугу і подальше світла.

Баласту відіграє вирішальну роль, як це перетворює і обробляє високої енергії, який займає і надає цибулини з енергією. Баласт також регулює потік енергії. Її вбудована система стеження регулює енергетичні стану і автоматично закриває, коли напруга може призвести до посилення за межі задовільного рівня. Це констатує, що цибулини не підірвати всі раптово.

Світло, що випромінюється лампами Xenon HID прохолодніше колірну температуру, ніж розпечений кульку, ще тепліше, ніж галогенні лампи. Ксенонові лампи дійсно видати за світло, який наближається до рівня яскравості полуденного сонця. Ось причина, чому ці лампи використовуються для критих садів і парників.

Xenon HID вогні були на початку використовується для великих арен, які необхідно достатньо освітлення, такі як спортивні зали і криті корти баскетбол, складські приміщення, автостоянки, і кінотеатри. Як система освітлення була розвивалася, освітлення була розміщена для автомобілів, мотоциклів, дитячих садів, критий акваріумів з рибами, які закликали до тропічним освітлення, і навіть на літаках під час посадки кабіни і вогнів.

Якщо ви хочете купити високої якості і HID комплекти ксенону HID ламп для вашого автомобіля, немає кращого місця, ніж HIDOnlineStore.com займається широкий спектр продуктів HID відповідно до ваших вимог. Привабливі ціни на ці продукти заманити вас прийти на цей сайт знову і знову.
Виберіть потрібний HID комплект ксенону і від HIDOnlineStore.