відкритих аукціонів авто – якщо ви шукаєте гарні угоди

Вирушаючи в аукціоні, щоб знайти автомобіль, який ви хочете може бути ідеальним, якщо ви тільки шукаєте витратити певну суму грошей для вашого автомобіля, хоча є деякі ризики, пов’язані з цим типом, “Покупки”. Є ряд правил, які ви хочете мати на увазі, коли ви йдете у відкритих аукціонах авто і ось деякі пункти, щоб мати на увазі, що буде тримати вас від скористалися, коли ви обираєте автомобіль, який ви хочете .

Навіть незважаючи на те аукціоніст можуть говорити досить швидко, переконайтеся, що ви слухаєте уважно, так що ви будете знати умови, за яких ви купуєте даний автомобіль. Багато з автомобілів буде продаватися “як є”, що означає, що ви будете прийняті на всіх поточних збитків, пов’язаних з автомобілем. Якщо автомобіль у списку або описати як «нехай покупець буде пильний” це, безумовно, викликає діяти обережно.

Що ця фраза насправді означає, що автомобіль може зламатися годин після відігнати її з аукціону, і у вас немає часу, щоб взяти автомобіль механіку для діагностичної перевірки до її покупки. Угода для цих транспортних засобів є остаточним; так що якщо Назва автомобіля не виявляється шахрайським, ви застрягли з тим, що ви платите. Пам’ятайте, що ваша справа буде, ймовірно, не було шансів у суді, оскільки адвокати не вирішуються витрачати свій дорогоцінний час з уживаного автомобіля випадок – особливо автомобіль, який ви купили на аукціоні.

Не всі публічні торги автомобіль зробить перевірку Назва автомобіля, тому ви повинні переконатися, щоб скористатися Назва автомобіля перевірити, перш ніж Ви ведете свій новий автомобіль від аукціону сайту. Ці назви перевірок не може бути найточнішим, однак, ви можете використовувати Інтернет, щоб отримати докладний звіт історії транспортного засобу, і з’ясувати, що вам потрібно зробити для того, щоб підписати титул на на Ваше ім’я.

На публічних аукціонах, майте на увазі, що ви завжди будете платити більше за транспортного засобу, ніж Ваша первинна ставка. Премії покупця додають в ціну автомобіля, і, як правило, це всього лише кілька сотень доларів. Багато аукціони зробити премію покупця п’ять відсотків виграшною ставки.

Пам’ятайте про це, коли ви торгів, так що загальна вартість покупки буде як і раніше перебувати в межах вашого бюджету. Чи не вийде так одержимі ‘перемозі’, що ви йдете за межами вашого цінового діапазону.