голі вулиці зробити для поліпшення обізнаності

Є багато ознак, щоб допомогти нам уповільнити привернути нашу увагу і контролювати потік трафіку, до них відносяться знаки, лінії, лежачі поліцейські, світлофори і шикани. Однак було доведено, що вони не обов’язково кращий спосіб керувати рухом і, в багатьох випадках, може насправді відволікають увагу водія від дороги і стати причиною нещасних випадків вони призначені для запобігання.

Вважається, що висока щільність візуальний безлад уповільнює час пошуку важливо для візуальної інформації, і робить його більш важким для водіїв, щоб вибрати світлофорів та інших знаків безпеки, зазначивши, смішно 45 знаків за милю на B3006 в графстві Хемпшир.
Великий шум-слів в управління рухом протягом багатьох років включили ‘голих вулиць »і« загальний простір ». Це, як стверджується, були створені для збільшення вельми впливова надихаючий потік трафіку за допомогою психологічних, а не фізичними засобами.

Основним принципом є те, що водії та інші учасники дорожнього руху, необхідні для оплати краще увага один до одного бути більш цікавим і контакт очей використання, а не сліпо підкорятися знаків або сигналів.

У більш ніж 100-простору спільної зони через Нідерланди, видалення було наказано бордюри, світлофори, пішохідні бар’єри і навіть дорожню розмітку, забираючи відмінності між дорогою і тротуаром, і замінити світлофори з перехресть з круговим рухом на жвавих переходів.

Різка лежачих поліцейських також означало менше шуму, більше сипучих трафіку і менше викидів, а також знижує ризик пошкодження транспортних засобів та протидії Аварійні служби транспортних засобів.
Автостради навіть з урахуванням постійно введення 50 миль на годину мінлива камер швидкості вздовж основних автомагістралей, як 52% водіїв не дотримується обмеження швидкості 70 миль на годину. Це також ще пропозиція для скорочення викидів СО2 і уповільнити подібними BMW 3 серії в Кардіффі вниз.