гібридних автомобілів Honda Accord гібридні

Гібридний автомобіль є той, який використовує обидва двигуни внутрішнього згоряння або ICE і електродвигун для приведення транспортного засобу. Є кілька видів гібридних автомобілів. Деякі основні категорії наступним чином:

• сильних гібридних автомобілів
І знаєте, як повний гібрид, ці автомобілі можуть працювати як на електродвигун і ICE самостійно або за допомогою і в той же час.

• м’який гібридних автомобілів
У цих автомобілях електродвигун чи не знаходиться достатньо сильні, щоб водити машину в поодинці. Двигун використовується для надання допомоги ICE, для регенеративних і т.д. Ці порушення не вимагають такого потужного акумулятора або конденсатора, як застосовуватися людьми з повним гібридним автомобілям і може значно підвищити продуктивність і пробіг автомобілів, не будучи занадто дорогі. Гібридний Honda Accord є м’яким гібрид.

• паралельні гібридні автомобілі
Паралельно Гібридні автомобілі електричний двигун використовується разом із звичайною передачі і може бути використаний для регенеративної порушення, а також збільшити потужність двигуна. Це означає, що менше, більш економічний двигун може бути використана без втрати продуктивності і прискорення.

• серія гібридних автомобілів
В автомобілях серії гібридних звичайних передач видаляється. ICE працює генератор, який забезпечує потужність для електродвигуна управлінні автомобілем. Як лід має оптимальну вихідну потужність тільки в певному RPM, серія гібрид може поліпшити продуктивність автомобіля.

• Вставте в гібридних автомобілях
У таких автомобілях батареї або конденсатори можуть бути заряджені зовні, а також. Вони також мають ICE, який використовується для подачі живлення і розширити діапазон транспортного засобу.
Гібридний Honda Accord є паралельним гібридним автомобілем Хонда.

Цей автомобіль робить використання інтегрованих Assist Хонда Мотор або IMA технології. Він використовує електродвигун між передачею і двигуном внутрішнього згоряння. Це дозволяє для регенеративної порушення, а також може використовуватися без льоду на схилах або для зниження уповільнення. IMA також дозволяє двигуну бути закриті, коли автомобіль зупиняється і використовує електричний двигун розкручувати її назад, коли водій відпускає перерви, що робить його дуже економічним в зупинці міста і йдуть рух.

Новий Honda Accord має 255 к.с., двигун V6, який дає хорошу продуктивність і відмінний пробіг близько 37 миль на галон на шосе і 29 миль на галон в місті. Крім того, відмінну продуктивність і пробіг Honda Accord також підвищує широкий спектр зовнішніх і внутрішніх функцій, що робить його по-справжньому світового класу автомобіля.

Ці функції включають в себе системи безпеки, управління електричними склопідйомниками, дзеркалами з електроприводом, електропривод регулювання і підігрів передніх сидінь, двозонний клімат-контролю, навігаційної системи GPS і телескопічна рульова колонка між іншим.