гібридні автомобілі відділення міф від факту

Якщо ви думаєте про гібридному автомобілі, ви можете почути досить багато “говорити”. Деякі люди думають, що гібридний автомобіль це найкраще на ринку. Деякі люди кажуть, це буде просто пройти. Інші люди кажуть, що вони думають, що вони можуть заощадити багато грошей, але ви не впевнені, що це дійсно того варто. Що правда, і як ви відокремити міф від факту з усіма речі, які кидають на вас? Нижче ви можете прочитати і зрозуміти загальні міфи гібридних автомобілів.

Гібридні автомобілі такі ж, як електричні машини

Це не вірно, тому що гібридні автомобілі паливним здебільшого. У них є те, що називають батарею передач. Допоміжна живиться від нікель-метал-гідридних акумуляторів, що є перезаряджається.

Ви гарантовано зберегти гроші з гібридним автомобілем

Якщо ви робите міської їзди, ви можете економити газ, і ви не можете. Те ж саме стосується трасі. Є тільки багатьох різних факторів. Було сказано, що якщо все купили гібридних автомобілів, споживання газу знизиться лише на 10%. Це не дуже велика різниця.

Гібридної батареї автомобілях може не вистачити

Батареї гібридного автомобіля не повинен працювати, поки ви ведете машину. В автомобілях з гібридним автомобілем не простою при зупинці (на червоне світло, наприклад.) Що він робить замість цього? Це заряджає свою батарею. Таким чином, немає ніякої потреби хвилюватися про гібридному автомобілі тримаю.

Гібридні автомобілі акумулятора триває всього 2 роки

Гібридний автомобіль, звичайно, не варто було б купівельну якби це було так. Акумуляторні батареї гібридного автомобіля зазвичай постачаються з восьмирічної гарантією.

Якщо я запускаю з газу, я можу продовжувати їздити на гібридному автомобілі акумулятора

Майте на увазі, батареї гібридного автомобіля є допомогти. Це означає, що гібридний автомобіль як і раніше працювати на паливі. Після запуску з газу, батарея може тримати машину з працюючим двигуном для тільки якийсь час. Тим не менш, автомобіль зупиниться найближчим часом.

Гібридні автомобілі скоро покласти звичайні продавці автомобілів з бізнесу

Це, ймовірно, не відбудеться найближчим часом. Причина затримки пов’язана з скільки гібридних автомобілів. Багато людей просто не можуть собі цього дозволити. Крім того, люди просто не надто впевнені, чи будуть вони реально заощадити гроші на гібридні автомобілі. Таким чином, вони не поспішають приєднатися до порив людей, які хочуть гібридного автомобіля.

Гібридні автомобілі тільки заощадити близько 88 доларів на рік

Я чув щось на новинах про це один раз, але це не може бути правдою. Якщо є щось, що ви дійсно хочете, хоча, і є багато диму, що оточують його, ви просто повинні почати копати і робити деякі з ваших власних досліджень. Є багато різних моделей гібридних автомобілів, і багато різних виробників зробити їх. Це означає, що там може бути багато більше змінних факторів, ніж ті, обговорюється тут. Гібридний автомобіль може допомогти вам, і це не може, але остаточне рішення залишається за вами.