гібридів № 1 пункт у списку багатьох споживачів

Автомобільної промисловості бомбардуванню з фінансовими кризами. Одним з них є зростання цін на бензин. І в часи, подібні цим, можна було б подумати купівлю автомобілів буде останнє, що споживачі роблять. Але це саме те, що вони роблять. Справді, список найбільш споживачів має гібридів в якості першого пункту.

Кевін Волк, генеральний менеджер Боб Мур Сатурна, сказав, що гібридні продажі збільшилися минулого тижня. “Люди дійсно намагаються увійти і вийти зі своїх пожирачів бензину”, сказав він. “Під час День пам’яті, ми були в такому становищі, коли ми повинні були виходити з нашого ринку в пошуках гібридів.”

Вовк заявив, що продажі за паливо більш зручний для автомобілів зросли на 25 відсотків минулого місяця, збільшення він приписує тому, що люди стали приділяти стільки, скільки 41 центів більше за галон бензину, ніж вони були місяць тому.

Пол Тейлор, представник Національної асоціації автомобільних дилерів (NADA), сказав, що продажі гібридних автомобіля на 86 відсотків національно порівняно з аналогічним періодом минулого року. “Люди проявляли більший інтерес до гібридів, коли ціни на газ зростати”, сказав Тейлор.

Майк Фаулер приписує гібридних збільшення продажів на номер три. “Три долара за галон, здається, що магічне число”, сказав Фаулер, головний виконавчий директор Toyota Фаулер в Норман “Коли ви дійдете до $ 3, люди починають дійсно ставав зацікавленим; здається, що люди починають звертати більш пильну увагу.».

Saturn Astra шайбу в насос не може бути вирішальним фактором. Хоча водіння гібридні може заощадити гроші споживачів у довгостроковій перспективі, потрапляючи в одну швидко може бути дорожче, ніж очікувалося. Тейлор заявив, що він займає близько чотирьох років для споживачів, щоб окупити ціну гібрида в економії палива.

Майк плетені, генеральний менеджер Джо Купер Форд, сказав, що більшість клієнтів зробили математику і знати, коли гібрид правильні інвестиції для них. Збільшення продажів гібридних збільшилася кількість гібридних автомобілів Форд Джо Купер отримує із заводу. Його інвентаризації гібридів більше, в два рази за останній рік, плетені сказав. Дні продажу одного або двох гібридів місяць закінчилися, плетені додав. “Тепер вони продаються, перш ніж ми навіть отримати їх”.

Меган Венс Окс, генеральний менеджер групи Джон Венс Авто, сказав, що споживачі вибирають для General Motors автомобілів з активним управлінням палива, що дозволяє двигуну відключити половину циліндрів при невеликому навантаженні.

“Це дійсно краще рішення для цієї частини країни”, сказав Венс Окс. Вона сказала, що гібриди, в той час як вони здатні економити на паливі, краще підходять для зупинитися і піти водіння в 25 миль на годину. “Ми занадто поширитися за це “, сказала вона про макет регіону. Автомобілі, які можуть прийняти газ або етанол також стали популярними покупками під час недавнього підвищення цін на газ, Венс сказав Окс. “Виробники йдуть з деякими хорошими рішеннями”, сказала вона.