гідроенергії автомобілів; як використовувати воду, щоб отримати більше миль на галон

Навіть з останнім падінням цін на бензин більшості людей все ж хотів би отримати більше MPG для своїх автомобілів. Подивимося правді в очі ціни на нафту настільки нестабільні, на даний момент, що вони зобов’язані йти знову, і з економікою в такому нестійкому стані ви не хочете чекати до останньої хвилини, щоб знайти способи, щоб отримати більше миль на галон. Одна з останніх інновацій в автомобілях є гідроенергія автомобілів, які використовують генератор водню для транспортних засобів, щоб дозволити вам працювати машини на воді.

Ідея машини водна енергія не новий, і технології за нею була навколо протягом досить довгий час. У зв’язку з недавнім кризою нафти і бензину ця технологія була свого роду відродження і була поліпшена до такого високого ступеня, що це дійсно моду у великий шлях. Насправді це тепер можливо для тих, хто хоче конвертувати свої існуючі автомобілі в автомобілі енергії води.

Якщо ви думаєте, що ви будете мати можливість запускати автомобілі на воді і більше нічого то подумайте ще раз, і забути ідею заповнення ваш бензобак з шлангом. Те, що ці машини водна енергія зробити, це використовувати генератор водню для транспортних засобів для перетворення дрібних крапель води в HHO газу (водню киснем), який потім змішують зі звичайним бензином, щоб збільшити ефективність двигуна ви і так отримаєте більше миль на галон.

Цей генератор водню для автомобілів досить малий, щоб бути встановлений під капотом вашого автомобіля поруч із двигуном. Він генерує HHO газу з використанням невеликого резервуара звичайну водопровідну воду і електрику від акумулятора автомобіля. Цей газ HHO потім змішується з бензином-повітряної суміші від вас звичайний палива і подають у ваш двигун у звичайному порядку. Оскільки ця суміш газів комбінованої горить більш ефективно і з більшою силою ви отримаєте кращу продуктивність від вас двигун, який у свою чергу буде отримувати більше миль на галон.

Одним з основних переваг гідроенергії автомобілів крім газової пробіг поліпшення, які ви отримуєте, є той факт, що вони спалюють паливо більш ретельно і, отже, більш чисто. Це екологічно чисте спалювання палива означає, що ви не отримуєте високу нагару, який впливає на ефективне функціонування звичайних палаючий двигун тільки бензин. Це означає, що життя вашого двигуна значно зростає і у вас буде набагато менше рахунків за ремонт. Також шкідливих вихлопних газів, пов’язані з нормальним двигуна значно знижується таким чином допомагають навколишнього середовища.

Щоб перетворити існуючий ви автомобілях у машини водна енергія набагато простіше і дешевше, ніж ви можете думати, фактичний генератор водню для транспортних засобів може бути будинок, побудований за допомогою простих частин доступні в більшості авто або господарських магазинах. Існує дуже мало необхідних для модифікації існуючих двигунів, і все це можна легко змінити без пошкодження Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб видалити його по будь-якої причини.

Тому, що б ціна на бензин не було б непогано, щоб мати можливість отримати більше MPG від вашого транспортного засобу? З цими автомобілями гідроенергії ви можете очікувати, щоб отримати газ пробіг поліпшень від 35. Так що якщо я де ви я б серйозно подумати про перехід на автомобілях вода влади перед наступною великою зростання цін на бензин.