дерев’яні човни в сучасному світі

Людство робить дерев’яні човни по всій його історії. Дерево становили єдиний матеріал, що використовується до появи сталі і скловолокна. Додаткові матеріали, такі як алюміній, також були використані в наш час побудувати човнів. Як цікаво, як може здатися, навіть бетон був використаний, через чорні цементу.

Тим не менш, сьогодні в автосалонах, ви не знайдете багато дерев’яних човнах, а іноді ви не знайдете жодного. Більшість моделей буде виконаний з блискучого скловолокна або алюмінію, з ультра-сучасної зовнішності. Човни з дерева тепер стали старомодними, і тільки невелика жменька ентузіастів продовжують хвалити ці конструкції, велику частину часу як любителі будівельників. І це правда, що якщо хтось хоче побудувати свою власну човен, дерев’яні конструкції є одним з єдиних варіантів. Більшість інших методів вимагає високої кваліфікації і складного інструменту, особливо коли справа доходить до скловолокна. Навіть з правом інструктаж і навчання, він все одно буде важким і зажадає тонкого установки.

Дерев’яні човни також дати свого роду ностальгічне почуття. Коли ми будуємо дерево човни, ми кілька повторюючи ту ж роботу будівельники човнів протягом багатьох століть. Тим не менш, можуть бути деякі відмінності Сьогодні, як і деякі види морських пиломатеріалів вимерли. На жаль, деякі з цих видів були одними з кращих доступних будувати човни. Деякі старі кораблі, виготовлені з цих порід деревини все ще існують сьогодні, що є свідченням їх довговічність. Наприклад, король Біллі Pine була зроблена з такого жорсткого пиломатеріалів, що вона повинна в основному невизначено довго. Це пиломатеріалів настільки хороший, що дерево від старих коренів вимерлі дерева до цих пір використовуються для підтримки цього корабля і зробити невеликий ремонт. Однак живих дерев зникли, і одного разу або інший, не більше цього виду деревини будуть доступні.

Інші види пиломатеріалів, звичайно, як і раніше доступні, але і як правило, стають дорогими і рідкісними. В результаті, фанера стала дуже популярною, в поєднанні з покриттям зі скловолокна для збільшення довговічності. Це дійсно доступне рішення, в результаті чого тверді, гарні човни якості. Це особливо вірно, якщо вам потрібно, наприклад, просту маленьку човен для випадкових риболовлі. У цьому випадку так званий стібка і-клейового методу, ймовірно, один з найпростіших і швидких методів для використання. Він може бути встановлений у себе вдома досить легко, і ви можете створити свій човен протягом кількох тижнів.