десять найшвидших у світі автомобілів

Світ, в якому авто ентузіастів процвітати наповнений змінні, які для сторонніх нічого не означає взагалі. Такі терміни, як оборотів в хвилину, 0-60, 0-100, 100-0, потужність, крутний момент, і любить може здатися незбагненною для тих, хто проживає за межами цієї області. Але те, що всі знають про є швидкість. Коли мова заходить про автомобілі, тим швидше ваш автомобіль, тим він кращий.

У той час як виробники відмічених свої транспортні засоби з максимальною швидкістю, так і так, це дійсно важко знайти найшвидших автомобілів, просто глянувши на цифри поставляються їх творців. Тобто, де прискорення з місця до 60 миль на годину або 100 кілометрів на годину перевіряється. За допомогою тестування різних автомобілів для їх прискорення, можна ранжувати найшвидших автомобілів у світі.

Це те, що зробив automotoportal.com придумати список з десяти найшвидших автомобілів у світі. Автомобілі, які розглядаються для тіста, звичайно, виключає поняття на одноразове автомобілів через їх несправедливо перевагу.

Далі, по крайней десяте місце Lamborghini Gallardo. Gallardo є Ламборгіні “початкового рівня” автомобіль, якщо ви можете розглянути дорогі машини, такі як це буде автомобіль початкового рівня. Gallardo є першим автомобілем, який буде оснащений масивним Lamborghini V10 двигун, який виробляє стільки, скільки 520 кінських сил. Двигун дає Gallardo час 13,65 секунд переходячи від 0 до 100 кілометрів на годину.

Перекладено на 0-60 миль / год, час Gallardo складає 4 секунди. Це робить Gallardo навіть швидше, ніж Murcielago.

Беручи дев’ятому місці є Porsche 911 Turbo. 911 вживає хвиль на арені суперкар з моменту її введення в 1964 році. Зі свого терміни перебування на посаді, як масове виробництво автомобілів, 911 зазнав багато змін, які зробили його все швидше і швидше з кожним роком.

У той час як Porsche 911 виробляє тільки 480 кінських сил, він використовує свої цілісної системи приводу, який зменшує відведення коліс, що означає, що обмежені потужності втрачається. 911 досягнуто час 12,5 секунд в 0-100-0 тест.

Caterham CSR260 сидить на восьмій позиції. КСВ є останній внесок від виробника суперкарів Caterham Cars, і це найбільш генетично модифікованих автомобілів від виробника спортивних автомобілів. Хоча його 2,3-літровий двигун потужністю 250 кінських сил тільки, він має порівняно невелику вагу, який дає КСВ час 11,95 секунди, щоб швидкість до ста кілометрів на годину з місця.

Вага КСВ складає всього 555 кілограмів, який дає дивну машину масою відношення потужності 0,5 кінських сил за кілограм.

Сьомий найшвидший автомобіль у світі Pagani Zonda. Це середині двигуна спортивного автомобіля здійснюється на машині аргентинського виробника Pagani який в даний час базується в Італії. Компанія виробляє близько 25 Zondas щороку. Його силова установка німецького походження, що робить Zonda дійсно міжнародне автомобіля.

Mercedes AMG 7,3-літровий двигун V12, що він несе забезпечує потужність, рівну масі CSR в кілограмах. З 555 к.с., Zonda може подорожувати до 100 кілометрів на годину з нерухомого положення всього за 11,8 секунд.

Інший Porsche зробив його в список з десяти найшвидших автомобілів у світі. Цього разу Porsche Carrera GT бере на шосте місце. Двигун Carrera є величезний 5,7-літровий V10 двигун, здатний ростуть зі швидкістю до ста кілометрів на годину з місця всього за 11,6 секунд.

Одним з факторів, для цього транспортного засобу є те, що Carrera виготовлена ​​з легкого матеріалу з вуглецевого волокна, який дозволяє прискорити Carrera в такий короткий проміжок часу.

П’яте місце відправився в McLaren F1 LM. Цей автомобіль є одним з найбільш унікальних у світі спортивних автомобілів. McLaren побудували тільки п’ять з цих швидких машин на честь п’яти McLaren F1 GTR, який виграв знаменитий Ле-Мані в 1995 році. Автомобіль створений, щоб стати найшвидшим хоча це тільки приземлилися в п’ятому місці, але його час 11,5 секунди з місця до повної 100 кілометрів на годину дійсно вражає.

Його двигун, BMW позолочені двигун V12, може забезпечити коклюш 627 кінських сил з максимальною швидкістю 240 миль на годину.

Четверте місце займає Ferrari Enzo. Enzo є найшвидшим Ferrari всіх часів і цілком доречно, що вона повинна бути названа на честь засновника всесвітньо відомого італійського виробника автомобілів. Enzo приурочений на 10,9 секунди після випробування на прискорення. Унікальність Enzo стало можливим завдяки тому, що є тільки 399 Enzos виробляється за всю свою історію.

Третій найшвидший автомобіль у світі, мабуть, сама незвичайна в списку. Ariel Atom, який проводиться компанією Ariel Motor заснована в Сомерсет, Англія, поєднує в собі шасі і кузова автомобіля. Справді, шасі Атом його тіла. Atom важить менше, ніж КСВ на 456 кілограмів і його Honda Civic Type-R двигун допомагали турбокомпресора виробляти 300 кінських сил розганяє її до 100 кілометрів на годину з місця всього за 10,88 секунд.

Вступниками на друге є Bugatti Veyron 16.4. Це спортивний автомобіль відрізняється, ніж більшість її сучасною у зв’язку з тим, що його інтер’єр говорить про розкіш, не тільки продуктивність. Спортивні автомобілі зазвичай мають обмежені можливості, але Veyron підтримують комфортні умови для двох пасажирів. При вазі в майже дві тонни, Veyron є найважчим з машин у списку.

З його двигун W16 або 2 V8, в парі “W” позицію, здатних виробляти 1001 кінську силу, Veyron завершили 0-100-0 випробувань всього 9,9 секунд. Ця кількість енергії, безумовно, перевірити гальмівні колодки, таких як гальмівні колодки EBC до межі.

Ракетні на перше місце і претендує на титул найшвидшого автомобіля у світі Ultima GTR. GTR справа рук Ultima Sports Ltd заснована в Хінклі, Лестершир, Англія. Він завершив 0-100-0 прискорення випробувань всього 9,4 секунди побиття Veyron всього лише на п’ять десятих секунди, що робить його швидше, ніж Veyron.