деякі основні керівні принципи для покупки вживаного автомобіля

Покупка уживаного автомобіля може бути великий досвід. Ви можете знайти дуже новий, автомобілі за розумними цінами. Просто потрібно знати, як шукати. Тим не менш, це досить легко для недосвідченого покупця, щоб бути у своїх інтересах. Ось кілька порад, які допоможуть недосвідченому покупцеві зробити правильний вибір.

Дізнатися історію з автомобілів

Одна з основних проблем, що багато покупців з уживаних автомобілів є той простий факт, що продавець не може бути чесним про те, що автомобіль пройшов перед продажем. На щастя, є кілька способів, щоб дізнатися історію автомобіля, перш ніж зробити перший внесок. У першу чергу, слід попросити свого роду звіт історії автомобілів. При покупці у дилера, найбільш поширеним є від CarFax.com, але є кілька інших звітів, доступних, що дилер може забезпечити, щоб дати вам краще уявлення про минулу історію транспортного засобу. Якщо продавець дає вам відповідь “Це знаходиться у відмінному стані”, або те, що здається нереальним, продавець може ховатися щось важливе.

Якщо автомобіль купується у приватного партія, партія продажу повинні бути готові, щоб дозволити вам тест-драйв, або один з механіком виходять на автомобілі, щоб побачити, чи є головні помилки, що знаходиться за межами нормального використання.

дослідження

Безпека завжди заклопотаність, так гарне місце, щоб почати шукати перебуває на транспортні засоби оцінюються за допомогою Інституту страхування шосе сайту безпеки, а також safercar.gov. Потрібно мати на увазі, щодо безпеки: Маленькі автомобілі порівнюються з невеликим автомобілів і позашляховиків порівнюються з позашляховиками. Так що, якщо маленький автомобіль отримує 5 зірок і середніх позашляховиків заробляє 3 зірки, це не означає, маленький автомобіль безпечніше. Це означає, що для невеликого автомобіля, він приблизно так само безпечно, як він може отримати.

Дослідження тип автомобіля, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Ви ж не хочете, щоб купити автомобіль, який має низьку витрату бензину, коли ви їдете 30 і більше миль на день. Не купуйте автомобіль, який має тільки чотири місця, але у вас є сім’я з п’яти осіб. Просто припиніть думати про те, що ви будете мати потребу в цьому автомобілі, щоб зробити, і велику частину часу вона приходить разом для вас.

Ви можете, піти

Вживані автомобілі, як правило, трохи більше, ніж розмітка нового автомобіля, і, отже, дилер має тенденцію мати хороший біт більше повноважень у визначенні ціни. Якщо ціна, яку Ви знайшли значно вище, ніж синій балансової вартості транспортного засобу, час іти.

Ви завжди можете піти, тому що, якщо угода занадто добре, щоб бути правдою, то це ймовірно. Дилери заробляють собі на життя з купівлі і продаж низький високий, і вони по праву намагаються отримати більше грошей можливо для будь вживаного автомобіля. Як споживач, ваше завдання знайти ціну, яка буде працювати для вас, так і дилером. Якщо ви не можете прийти до прийнятного компромісу, будьте готові піти.