деякі підказки, щоб вирішити автомобіля вібрації, викликаної шини

Автомобіль вібрація може бути викликана шин. Коли шина нитку вашого автомобіля розподіляється нерівномірно або занадто низько, це може викликати ваш автомобіль вібрувати або при низькій або високій швидкості. Крім того, незбалансоване шини також може призвести до вібрації для вашого автомобіля. Коли ви вважаєте, що ваш автомобіль вібрує, ви повинні безпосередньо зробити належне технічне обслуговування шин Вашого автомобіля. Це дуже важливо, так як воно може представляти вас небезпечним аварій. Крім того, при належному обслуговуванні, ви можете уникнути дорогого ремонту.

Перше: перевірте баланс шин

Збалансовані шини може вирішити вібрації вашого автомобіля. Якщо ви знайшли шини незбалансованим, ви можете виконувати технічне обслуговування із застосуванням вагових коефіцієнтів до зовнішніх і внутрішнім краєм кожної шини на вашому автомобілі. Поверніть кермо вашого автомобіля в одну сторону і переконатися, що обидві сторони обода має ваги. Якщо обід шина має вагу, вібрація може бути можливо викликана вагу на ободі. Таким чином, необхідно, щоб зробити належне технічне обслуговування на цій частині.

Друге: з’ясувати пошкоджень на дисках

Замість того, незбалансоване шини, будь-які тріщини, розриви, або вигинів може також викликати вібрацію автомобіля. Пошкодженої оправи дуже небезпечно їздити, так як це може викликати подальше пошкодження колеса в зборі, шини, а також теле вашого автомобіля. Таким чином, ви повинні виправити це прямо зараз.

Три: з’ясувати, будь-які пошкодження або дефекти на ваших шин

Перевірте ваші шини ретельно і знайти будь опуклі і міхурів. Вивчити всій поверхні шини шляхом прокатки шини трохи вперед. Будь-які несправності та пошкодження на шинах вашого автомобіля також може призвести до вібрації автомобіля.

Четверте: Перевірте нитка ваших шин

Нерівномірний розподіл на різьблення шин також може зробити ваш автомобіль вібрувати. Перевірте шини нитка регулярно і відзначити Чи потік в кожній шині нерівномірно стертими. Тому постарайтеся, щоб повернути шину на регулярній основі. Помістіть передню ліву шину для заднього правого і переднього правого шини на задній лівій і навпаки. Поворот ваш шин, ви можете зробити нитку рівномірно розподілений.