заміні універсальних датчиків кисню

O2 датчики або автомобільних датчиків кисню роблять сучасні уприскуванням палива – електричні – та контроль викидів можливо. Те, що ці датчики зробити, це визначити, якщо співвідношення повітря та палива при виході з газового пального двигуна завантажений парів незгорілого палива або має дуже мало надлишку кисню.

Відповідно до даних в реальному часі датчика, а не працювати із заданою розімкнутої палива карта, великий петлю зворотного зв’язку контрольованого вприскування палива змінюється вихід паливного інжектора. Хоча для поліпшення загальної операції двигуна, необхідно забезпечити зменшення кількості як оксиди азоту і незгорілого палива в нашу атмосферу. Повітряно-крапельним шляхом вуглеводнів або незгорілого палива у забруднення формі, в той час як оксиди азоту є результатом надлишкового повітря в паливній суміші, які можуть викликати кислотних дощів і смогу.

Як встановити універсальний кисневий датчик
Існує по суті 8-крок до встановлення нового універсального датчика кисню.

1] Видаліть старий датчик, який зазвичай розташований у вихлопній типу або колектора.

2] Покладіть новий універсальний кисневий датчик поруч зі старим датчиком кисню і використання кусачками вирізати нову, щоб розмір старого.

3] Strip 3/8 “ізоляції проводу з усіх кінців дроту.

4] Використання таблиці квітів в інструкції з установки, щоб встановити коннектор по проводах викрити. Не приєднуйте датчик, якщо ви не можете відповідати кольору проводів.

Тип A Тип B Тип C Тип D Honda GM титану діоксид титану Toyota 3W 4W

OE сигнал чорний синій сірий фіолетовий чорний білий сірий жовтий

OE нагрівач білий чорний чорний чорний чорний коричневий червоний коричневий червоний

OE нагрівач білий чорний жовтий червоний чорний коричневий білий білий білий

OE землі сірий білий зелений синій чорний засмага

5] тросові пломби потім поміщаються на кольорові ковпачки.

6] Підключіть два кінці в середині без скручування або перехрещення проводів, знову ж використовуючи діаграми кольору, щоб відповідати, який дріт йде з який провід.

7] вставте провід кришки в корпус випадку проводи, поки все не зафіксується.

8] Встановіть Універсальний датчик назад у машину в тому ж місці, що й оригінальний датчик. Переконавшись, що ви тримаєте дроти від будь-яких гарячих точках або можливих саден. А тепер у вас встановлений датчик кисню.

4-дротовий установки датчика O2

Існує чорний дріт поруч з сірим, який розташований в задній частині кулачка кришкою з боку пасажира. Ви можете від’єднати цього за допомогою викрутки. Вимкнути старий провід спочатку, вона повинна бути 7/8 “і гайковий ключ прекрасно працює для цього. Не потрібно купувати розкішні обладнання, таких як датчик O2 універсальних гнізда. Відріжте старий датчик і використовувати його для зрощування в чорний дріт на новий універсальний датчик. Фактичне Датчик О2 являє собою чорний дріт. А причому тут сірий провід йти? Вона буде грунтуватися на болт в задній частині голови на стороні водія.

Переконайтеся, що у вас є хороші зрощування і припаяти їх. Використання факел бутану або олівця заліза, щоб отримати хорошу олова на проводах деякі люди використовують припой кільця і ​​обжимний їх на кінцях. Сигнал сірий дріт від датчика або провідник заземлення йде під болт зворотний шлях. Але там, де інші два білих проводи йдуть? Один підключений до заземлення, але не те ж саме, як заземлення сигнальної землі, а другий білий провід кріпиться до 12-вольта джерело.