заощадити гроші при купівлі вживаного автомобіля

При купівлі вживаного автомобіля триматися подалі від спеціального імпортного або екзотичні автомобілі, як ви можете боротися, щоб отримати запасні частини і механіки, які може обслуговувати і ремонтувати їх.

Вибрати старий автомобіль, який добре відомий і які мають загальнонаціональну мережу дилерів і сервісних центрів.

Якщо у вас є автомобіль, який ви хочете торгувати в, є двигун і нижньої пором, автомобіль мити і полірувати, килимів і оббивки очищені і видалити всі непотрібні елементи з затишне містечко, центральній консолі та багажнику, перш ніж ви ходите по магазинах для вживаного автомобіля. Роблячи це може збільшити торгівлю ціна, запропонована істотно.

Якщо ви хочете торгувати у вашому справжньому автомобілі, і це все ще знаходиться в договір купівлі-продажу автомобілів, звертайтеся до фінансової установи і отримати врегулювання суму. Тепер Ви можете почати пошук хорошого уживаного автомобіля.

Покупка уживаного автомобіля з авторитетних зареєстрованих вживаних автомобілів є кращий і безпечний варіант.

При купівлі вживаного автомобіля у приватного продавця, ви можете купити зі знижкою, але це може бути дуже ризиковано. Перш ніж ви навіть подивіться на машину, перевірити документи, якщо у вас є які-небудь сумніви з приводу їх, залишити цю справу в спокої.

Пам’ятайте, якщо ви купите викрадений автомобіль, він буде конфіскований, і ви втратите гроші, які ви заплатили за це.

При купівлі автомобіля на аукціоні, ви можете купити зі знижкою, але бути дуже обережним. Більшість автомобілів, проданих на аукціонах були повернуто або автомобілів від фірм або приватних осіб, які були ліквідовані.

Як правило, ці автомобілі були знехтувати, і послуги були пропущені через фінансові обставини їх власників.

Цей варіант, безумовно, не для недосвідченого покупця. Майте на увазі, що ціна у вас є пропозиція не включає з аукціонів “комісії або податок на додану вартість. Це може збільшити ціну на 24%.

ушкодження, які були відремонтовані, розпорошення на вікна та двері каучуків є вірною ознакою цього.

При перевірці інтер’єру заглянути всередину затишне містечко або центральної консолі для книги послугу або гарантії. Ви будете зазвичай знаходити попередній адресу власників та номери телефонів в книзі, запишіть їх так, що ви можете зв’язатися з ним пізніше, і з’ясувати, чому він позбувся автомобіля.

Якщо ви хочете торгувати у Вашій нинішній машині, дізнатися, що дилер запропонує вам за це, коли він зробив свою пропозицію, здається, не більше нетерплячим і прийняти його пропозицію прямо.

Прибули на старі автомобілі значно вище, ніж на нові автомобілі. Тому дилер може дозволити собі запропонувати вам вигідну угоду. Не намагайтеся домовитися про кращу угоді на даному етапі.

Якщо ви виявили несправність сказати йому, що він повинен спочатку виправляти недоліки, і що ви хочете спати на угоду і зв’язатися з ним наступного дня. Він може сказати вам, що він є інший чоловік, який також зацікавлений в машині, 99,9% часу, це тільки продажі говоримо намагається закрити справу, не попалися на цю вудку.

Майте на увазі, що не може бути істотна різниця в страхової премії між різними автомобілями. Автомобілів високої продуктивності мають дуже високі премії і автомобілі, які мають тенденцію бути вкрадено більш часто також мають більш високі страхові внески.

Ніколи не включають премії страхове покриття в угоді про купівлю в розстрочку, оскільки ви заплатите додаткові фінансові витрати на неї.

Якщо у вас немає вдома короткострокові зміст страховий поліс, який дозволить вам застрахувати автомобілів, а потім взяти одну, оскільки вони мають найнижчий страхування автомобіля, і ви також не будете платити ніяких фінансових витрат на них. Отримати цитати з, щонайменше 4 різних страхових компаній, перш ніж приймати рішення.

Якщо ви знайшли попередніх даних власників в сервісній книжці, зв’язатися з ним і спробувати з’ясувати, чому він позбувся автомобіля.

На наступний день ви можете повідомити йому, що ви будете купувати автомобіль, якщо він збільшує пропозицію він зробив для вашого автомобіля і або нижче ціна автомобіля, який ви зацікавлені Він може тільки сказати так чи ні, якщо ви не спробувати покрутити рукою ви просто, можливо, втратили кілька сотень або тисяч доларів.

Виїзд кожен аспект пропонованої угоди, перш ніж передати йому грошей або підписати угоду.