заспокоїтися на гальма

Зимове водіння в штаті Мічиган і Огайо може часто маскують важливий зворотний зв’язок гальмівної системи вашого автомобіля може дати вам. Обігрівач, обігрівач або серветкою для протирання шум може заглушити сигнальним вереск або скрегіт. Хрускіт щойно випав-шоу можуть замаскувати клацають звуки від зношених барабанів або роторів. Ви можете подумати, поступове тягне вліво або вправо, коли ви приходите до зупинки або незвичайне почуття педалі може бути викликане слизькій або мокрій поверхні дороги. Не чекайте занадто довго, щоб виявити, що щось може бути серйозно неправильно. Дайте ваші гальма перерву. Послухайте, що вони говорять вам. І, якщо ви почуєте або не відчуєте будь-які попереджувальні знаки, ваш гальмівної системи професійно впорядковано ASE сертифікований технік на станції технічного обслуговування або шин дискаунтера.

Гальмівна основами
Говорячи простою мовою, гальма допомогти зупинити транспортний засіб шляхом перетворення тертя в тепло, так само, як ви робите на холодний ранок, коли ви трете долоні разом. Коли ви тиснете на педаль гальма, рідина супорта дискового гальма збірки сили стаціонарні гальмівні колодки тертися обертовим ротором і уповільнити автомобіль до повної зупинки. У барабанного гальма, рідина для механічної поршні штовхати стаціонарних взуття до внутрішньої поверхні обертового барабана і уповільнити автомобіль до повної зупинки. Перетворення тертя тепла важко і брудну роботу. Гальмівна температура може досягати 500 градусів під час звичайного руху і до 1000 градусів за Фаренгейтом в паніку або раптової зупинки.

Коли компоненти гальм і перегріву рідин вони можуть втратити частину своєї здатності працювати ефективно. Це називається гальм. Зайве тепло може також викликати гальмівної рідини для випаровування, зниження гідравлічного тиску в системі і створити м’яку губчасту почуття, коли ви застосовуєте тиск в гальмівній системі.

Металеві та напів-металевих матеріалів гальма також стиратися і карбонізації при високій температурі. Крихітні частинки пилу гальма може швидко коліс і пальто, щоб вони виглядали темними і брудними. На щастя, ротори і барабани, які є найбільшим компоненти гальмівної системи, призначені для поглинання тепла і розсіювати його швидко, як вони обертаються в повітрі на шляху до наступної зупинки.

Час для відпочинку
Ваші гальма неймовірно важлива функція безпеки і повинні бути перевірені кожні 8000 до 10000 миль і при необхідності замінюватися. Колодки повинні бути замінені, якщо менше 1/8 дюйма від фрикційного матеріалу залишиться на їх сталевий опорної плиті. Ротори і барабани можуть бути на токарному верстаті, щоб видалити будь-які рахунки і забезпечувати рівномірне поверхню захоплення на нові колодки або туфлі. Ротори або барабани повинні бути замінені, коли їх мінімальна товщина досягає межі вигравірувані на краю гальмівного диска або барабана. Однак, якщо ви помітили, або почути будь-які контрольні знаки попередження відвідати ваш місцевий дискаунтер шин і ваш гальмівної системи професійно впорядковано ASE Сертифікований технік.

професійних робочих гальм
ASE сертифікованих техніків перевірятиме знос гальмівних колодок, ротора і барабана товщини, рівні рідин, комутаційне обладнання, шланги й більше, щоб переконатися, що ваші гальма готові працювати, коли ви готові зупинитися. Якщо колодки або взуття потребують заміни, вони будуть встановлювати Bendix колодки дискового або взуття, машини і істинний ротори і барабани, набивання підшипників коліс, замінити мастило ущільнень і барабан апаратні засоби, а також дорожні випробування автомобіля. Bendix гальмівні колодки пропонуємо неперевершену якість і продуктивність. Вони могли б також встановити малу кількість пилу компонентів гальма від гальмівної Akebono, як і Pro-Act Ultra Premium керамічні гальмівні колодки. Akebono гальма поставляються в якості стандартного устаткування на багатьох найвищим рейтингом в світі автомобілів.

Якщо ви зацікавлені в нових напів-металевих або керамічних премії дисків і колодок, ASE Сертифікований технік також може сказати вам, якщо вони підходять для вашого автомобіля. Керамічні гальмівні колодки керувати тепло більш ефективно, більш стійкі до в’янути, носити довше, ніж металеві або напів-металевих майданчиків і практично виключити гальмівна пил, тому вони також допоможе зберегти ваш автомобіль і колеса виглядати чистіше.

Так що, не чекайте, поки щось серйозно не так. Ваші перевірки гальмівної системи кожні 8000 до 10000 миль. Якщо ви помітили, чути або відчувати будь-які попереджувальні знаки, дайте гальма перерву. У вашої гальмівної системи професійно впорядковано ASE сертифікований технік на багатьох дискаунтерів шин безкоштовно, перш ніж іти в рахунок їх заміни.