захистити свою гордість і радість від стихії

Ми платимо багато грошей для наших автомобілів, ми витрачаємо багато часу і грошей на підтримку їх бездоганною і добре виглядати, але не важливо, скільки любові та уваги ми даємо їм ми просто не можемо бути на сторожі захисту їх 24/7!

Якщо ви можете гаражі вашого автомобіля, це здорово!

Ви отримуєте високу ступінь безпеки, а також отримати ваш автомобіль у сховатися від дощу і сонця, а також спільні елементи і навколишнього середовища, яка включає в себе дітей штовхати м’яч навколо та птиці вирішенні вашою блискучою капота потребує нового прикрасі добрива роду.

На жаль, ми не можемо все це зробити, і навіть тоді, коли у нас є гараж використовувати часто ми приймаємо наші автомобілі в іншому місці і суть в тому, що необхідно для захисту Вашого автомобіля від руйнівного впливу навколишнього середовища!

Автомобіль покриття повинне бути простим у використанні, легко і швидко монтується і легкий, щоб він міг бути укладені легко, але є і набагато більше, ви повинні переконатися, що автомобіля, покриття може зробити для вас і ваших інвестицій.

Пам’ятайте, що ви поїхали у відпустку і, незважаючи на сорочці ви все ще вдалося отримати сонячних опіків на вашому тілі?

Це не було спекотне сонце, що спалили тебе – це було ультрафіолетових променів, які на сонці і які можуть проникати одягу – тепер принцип аналогічний для вашого автомобіля кришка!

Автомобіль покриття повинне спеціально мати можливість блокувати шкідливе ультрафіолетове випромінювання від сонця, як саме ці, які викликають завмирання фарби, що особливо помітно на роботу червоною фарбою. Якщо автомобіль покриття не забезпечує ефективного блоку НД для вашого автомобіля, ви можете також вийти і просто дайте ваш автомобіль зникне зі світлом!

Не забудьте забезпечити ваш автомобіль кришка правильно водонепроникний теж – ігнорувати кришками, які заявляють, що вони водостійкі, так як це не те ж саме як водонепроникний і все-таки дозволить води та її корозійної активності, щоб взяти владу над вашою кузова.

Ваш автомобіль покриття повинне також бути легко встановлений і зобов’язана також добре, так він не видаляється вітром або елементів. Ви також не хочете мене метушилися навколо, намагаючись отримати автомобіль кришку на вашу дитину в більш ніж 30 секунд – це має бути те, що ви може поміститися в стільки часу, скільки буде потрібно вам, щоб закріпити ремінь безпеки!

Легкі кришки зроблені з міцного і гнучкого матеріали ідеально підходять для виконуючи завдання, – вони також можуть бути збережені протягом тривалого періоду часу і не буде погіршуватися або мчати по лінії згину.

Пам’ятайте, автомобіль покриття не збирається захистити ваш автомобіль від природи все, і ваші діти будуть кидати на нього, але він буде йти довгий шлях, щоб зберегти зовнішній вигляд і зовнішній вигляд вашого автомобіля. Просто думаю, все раз ви бачите своїх дітей їзді на велосипеді або скейтборді вгору і вниз разом з приводом в автомобіль або коли округа кішка вирішує капотом гарне місце, щоб зігрітися і прийняти повтору – на голих лакофарбових це вбивця але з хорошим захисним кожухом, вам не доведеться турбуватися!

Про автора

Райан Draving є віце-президентом імперії Обкладинки, провідний постачальник автотентів, човни кришки, вантажівка кришки та інші кришки автомобіля.