захопили автомобільні аукціони – Чи можете ви отримати угоду

Ви чуєте оголошення і подивитися, рекламних роликів на телебаченні. Всі вони стверджують, ви можете отримати біса пропозицію щодо купівлі вилучених автомобілів на аукціонах і потім використовувати їх або перепродати їх. Питання в тому, чи правда це чи просто ще один маркетинговий гасло про буття хлинула в ефірі?

Відповідь на це питання є те, що ви можете отримати крадіжку пропозиції на автомобіль на аукціоні. Це, як кажуть, ви повинні зробити деякі домашні завдання і тримати голову. Ви повинні знати значення автомобілях як з точки зору синій книгу і з практичної точки зору перепродажу. Наприклад, Pontiac може бути на продаж, який багато від синьої точки зору книги, але це буде важко продати, так як GM закрив лінію!

Отже, що ми говоримо, коли говоримо, домашнього завдання? Ну, більшість людей будуть втрачати гроші на машини вони купують на аукціонах, якщо вони спираються на свої емоції. Jag за $ 10000, яка всього чотири роки? Відмінна угода! Умм, немає. Насправді, варто тільки $ 8000. Ви тільки що втратили $ 2000 плюс ліцензійний збір. Вітаємо Вас з драндулет! Виконання Вашої домашньої допоможе вам уникнути цієї ситуації.

Перше домашнє завдання ви повинні розглянути, є описи. Деякі аукціони забезпечить його перед рукою. Це робить життя легко, як ви можете створити високої / низької оцінки для кожного автомобіля ви зацікавлені На жаль, більшість аукціонів не штовхати ці запаси. Ви просто показати і побачити все в перший раз. У таких ситуаціях, необхідно мати мобільний телефон, який можете знайти в Інтернеті. Чому? Зайдемо на сайт синьо книгу Келлі і підтягнути оцінки на місцях для автомобілів ви зацікавлені у! Це дасть вам величезну перевагу над своїми конкурентами, але не дивуйтеся, якщо побачите їх втупившись на свої телефони, як добре!

Чи можете ви отримати крадіжка в автомобільному аукціоні? Абсолютно вірно. Ви також можете отримати деякі дійсно погані угоди. Ключ до отримання крадіжкою повинен бути підготовлений, спокійний і зробити свою домашню роботу!