зберегти зручність і якість згоряння основного нагрівача і датчика кисню

Audi основний нагрівач, як маленький радіатор, розташований усередині пластикового вікна під панеллю приладів. Це в основному дозволяє охолоджуючої рідини текти через раз термостат відкрився. Це призводить в теплі, так що можна запустити опалення системою автомобіля і вентилятор, щоб розігріти інтер’єру. Принцип такий самий, як той, що використовується на двигуні радіатор, крім того, що тепло виділяється всередині автомобіля, а не назовні. Теплообмінник складається з провідних гнучких трубопроводів в алюмінієві ребра для збільшення площі поверхні. Через деякий шланги, підігрів охолоджуючої рідини досягає напруження ядро ​​на вході, і проходить через спіральний трубопровід. Нарешті, він виходить з розетки і повертається до водяного насосу.

Найбільш поширена проблема в ядрах Audi нагрівача протікає. Витоку зазвичай відбуваються на роз’ємі шланги. Коли це відбувається, результат, як правило, яскраво виражений запах і деякі запотівання лобового скла над нагрівачем вентиляційні отвори. Крім того, коли витоку води з теплообмінник для днища, іржі проблеми з часом відбудеться. Крім витоків, засмічення і інша проблема з нагрівачем ядер. Засмічення зазвичай відбувається в трубопроводі теплообмінника обігрівача викликає обмеженим потоком охолоджуючої рідини, умова, яку зменшує або навіть опускає теплової потужності.

У той час як основний Audi нагрівач гарантує, що в салоні тепло і затишно, а інша частина забезпечує ефективність процесу згоряння – Audi датчик кисню. Датчик кисню невеликий датчик вставляється у вихлопну систему з бензинового двигуна. Його головним завданням є вимірювання концентрації кисню, що залишається в відпрацьованих газах, щоб електронний блок управління (ECU) для регулювання ефективності процесу згоряння. Розташований у випускному колекторі, датчик кисню Audi точно виявляє повітря і суміш бензину рівня – будь то занадто бідна (занадто великий, як паливо) або занадто багата (занадто багато палива.

Хорошим кисню Audi датчик в значній мірі сприяє підвищеному паливної економічності і зниження викидів вихлопних газів. Це також допомагає поліпшити характеристики двигуна і знизити забруднення повітря. Вихід з ладу датчика кисню Audi можна віднести до нормального зносу і інтенсивне використання етилованого бензину.